reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Widzę że.nie tylko ja mam problem ze spaniem [emoji16] tyle.że nie podjadam tylko więrcę się w łóżku nie umiem zasnąć ehhh....
U mnie bezsenność spowodowana puzzlami, nie potrafię odpuscic[emoji16]ale na szczęście dziś skończyłam [emoji14]
(Truskawki na bezsenność też są spoko[emoji41])
 
reklama
Chyba muszę się zaopatrzyć w truskawki [emoji16]
A ile puzzli układasz? My od czasu do czasu układamy puzzle z mężem, tak żeby było na raz to 500, a na dlużej to 1000, za więcej się nie braliśmy bo za dużo miejsca zajmują [emoji6]
 
A kiedy masz następną? Mnie zalecają dopiero genetyczne, biję się z myślami czy mimo to nie pójść na szybką kontrolę wcześniej... Obawiam się przypadkowego zakażenia a jednocześnie jeszcze z miesiąc bez usg...
Ja też następna wizyta za 5-6 tygodni. Trochę długo ale jeśli lekarz tak zaleca to myślę że tak ma być w tym czasie myślę że nie ma sensu co chwilę chodzić do lekarza i jeszcze coś załapać....
 
Dzień dobry [emoji3]
U mnie już pachnie kawa[emoji4]
Miłego dnia życzę i dobrego samopoczucia.
Udanych wizyt [emoji172][emoji172][emoji172]
 
Dziewczyny robiłyście badanie moczu bo mnie lekarz nie skierował ale mimo to myślę że warto zrobić tylko pytanie czy podstawowe czy jakieś inne? Dzięki za odpowiedź [emoji846]
 
reklama
Dziewczyny super sie Was czyta, bo ja jestem 6+6 i dzięki Wam lepiej sie czuje. Naczytłam się netu i chora ze stresu jestem na tej pracy zdalnej w domu, a tu takie super mamy jak ja na listopad! Serduszko mojej Fasolki bije, ale narazie musi sie rozpędzić , kolejne USG w piątek. Ściskam i gratuluję każdej listopadowej Mamie!
Też mam wizyte w piątek i na tej już dostane zwolnienie ciążowe i myślę dokładnie dowiem sie który to tydzień, bo ostatnio pani mówiła że 7-8. Ja sie zbieram i musze jechać na badania.
 
Do góry