reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja dostałam, ale z racji że w tej przychodni kierują tylko na szpital a tam teraz laboratorium zamknięte to i tak zrobię je prywatnie.
Hmm no to też kiepsko [emoji51]
Z tego co wiem to wszędzie są refundowane, tylko różni są lekarze i niektórzy nie chcą wypisywać skierowań.
No właśnie na to wygląda, że jedni dają a inni nie. A przez całą ciążę dużo tych badań wychodzi??
 
reklama
Dziewczyny po co wy się martwicie wymiarami z usg. Kazdy sprzęt liczy inaczej, wystarczy, że ręka doktorowi się zruszy i jest zły pomiar. Wiek ciąży od początku do samego porodu liczy się z Om i tego się trzymajcie.
Licząc w ten sposób urodziłam pierwsze dziecko 20 dni po terminie[emoji848]
 
hejj, daje znac ze niestety moja ciaza zakonczyla sie poronieniem, ktore wlasnie jest w trakcie, mialam dzis awaryjna wizyte i serce juz nie bije. czuje bol brzucha i skurcze. takze musze przez to przejsc.. ciezko jest, ale poradze sobie. za was trzymam mocno kciuki
Ojej :(
Przykro mi, trzymaj sie[emoji25]
 
Nalsonik bardzo mi przykro, trzymaj się.

Jestem po wizycie, serduszko biło, wszystko jest okej, za 3 tygodnie kolejna wizyta, do tego czasu badania krwi i moczu muszę zrobić.

Ale co sie okazało po przyjechaniu do mojej kliniki, moja ginka od dzisiaj na kwarantannie jest, w szpitalu gdzie pracuje, pojawiła się kobieta zakażona :/ nie miała z nią kontaktu bezpośredniego ale kwarantanne musi przejść. Tak więc inna babeczka mnie przyjmowała.
Druga nowość to obowiązkowa maseczka na czas wizyty, musiłam kupić za 5 zł, to było strasznie niewygodne, a jak gorąco było w niej, masakra.

Dzisiaj 8 +4, z USG 7+1. Na prentalne za 5-6 tyg, ponoć jest ciężko sie dostać teraz, bo odwołują badania, coraz mnniej miejsc je wykonuje z uwagi na sytuację :/
 
Nalsonik bardzo mi przykro, trzymaj się.

Jestem po wizycie, serduszko biło, wszystko jest okej, za 3 tygodnie kolejna wizyta, do tego czasu badania krwi i moczu muszę zrobić.

Ale co sie okazało po przyjechaniu do mojej kliniki, moja ginka od dzisiaj na kwarantannie jest, w szpitalu gdzie pracuje, pojawiła się kobieta zakażona :/ nie miała z nią kontaktu bezpośredniego ale kwarantanne musi przejść. Tak więc inna babeczka mnie przyjmowała.
Druga nowość to obowiązkowa maseczka na czas wizyty, musiłam kupić za 5 zł, to było strasznie niewygodne, a jak gorąco było w niej, masakra.

Dzisiaj 8 +4, z USG 7+1. Na prentalne za 5-6 tyg, ponoć jest ciężko sie dostać teraz, bo odwołują badania, coraz mnniej miejsc je wykonuje z uwagi na sytuację :/
Super , ze wszystko dobrze [emoji4] Gratuluje serduszka [emoji3590]
 
reklama
Hmm no to też kiepsko [emoji51] No właśnie na to wygląda, że jedni dają a inni nie. A przez całą ciążę dużo tych badań wychodzi??
Z tego co pamiętam to później głównie mocz, morfologia, tsh i raz w każdym trymestrze miałam toksoplazmozę bo nie mam przeciwciał. Pod koniec ciąży się powtarza HIV, robi się hbs i jeszcze jakieś badania. No i pobiera się wymaz na gbs.
 
Do góry