reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja chodzę prywatnie plus mam pakiet medyczny. Ale chodzę na
NFZ dodatkowil
. Dostałam normalnie skierowanie na badania plus prenatalne bo rocznikowo kończę 35 lat. Ale ja mam fizia i jak byli by USG domowe to też bym miała.😋
 
Byłam dziś na wizycie u położnej i zapisała mnie na kolejną wizytę u niej na 30 kwietnia a na połówkowe na 18 czerwca wiec odliczam dni by poznać płeć.
Zaleciła też jutro zrobić badania krwi.
Niestety nawet przez poronienie niechciała mnie zapisać na wcześniejsze usg wiec będę musiała udać się prywatnie
 
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny robicie usg prenatalne + test pappa?
W dwóch poprzednich ciążach nie robiłam tego badania z krwi, ale teraz ze względu na stratę ostatniej ciąży lekarz zasugerował, aby się nad tym zastanowić i umówić na początku maja. Test z krwi robi się tego samego dnia co usg, czy wcześniej?
 
Hej dziewczyny... kolejny dzien kryzysu czas start ... normalnie nie funkcjonuje tylko bym spała :( plus do tego osłabienie, mdłości takie ze szok... nic nie mogę zjeść :( Dzisiaj badz jutro powinnam według terminu dostać @ i moze przez to gorsze dni ? :/
Gratuluje dobrych wieści z wizyt :*
 
To malutko jak na pierwsze ciążowe. A ile miałaś badań do zrobienia?Masakra ile płaciłaś, zależy też jakie badania. Ja sie jutro przekonam. Ale nie żałuję decyzji o zmianie lekarza noróżyczkeE]
To malutko jak na pierwsze ciążowe. A ile miałaś badań do zrobienia?Masakra ile płaciłaś, zależy też jakie badania. Ja sie jutro przekonam. Ale nie żałuję decyzji o zmianie lekarza no trudno, że prywatnie.
Ja miałam na choroby zakaźne (toxo,hiv,różyczke), morfologia, mocz, przeciwciala i coś jeszcze. Dużo miałam badan. Wieczorem będę drukować to zobacze dokładnie co tam było. Ale w pierwszej ciąży tez tyle plcilam a u innego lekarza prowadziłam ciąże.
 
reklama
Do góry