reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A... i 3mam kciuki za Wszystkie dzis na badaniach Usg :-) :)

A tak na marginesie.. Ktoras z Was cos pisala o fajnym sposobie na "zimno" lub opryszczke na ustach? cos z woda utleniona. Mozecie jeszcze raz o tym napisac? Bo nie mam pojecia na ktorej stronie to bylo a ja tego cholerstwa nie moge sie pozbyc
 
reklama
@Dżasta:) to w miarę równo idziemy bo u mnie wg Om poród wychodzi 8.11 a wg usg 5.11 więc parę dni różnicy :)

Kurcze jakoś malutko płaciłyście za badania. U mnie badania labo razem z wizytą i usg wyniosły 600 zł i zastanawiam się jak trochę tych kosztów uciąć [emoji849] Też jestem ubezpieczona w PZU ale moja klinika nie współpracuje z nimi a do innego lekarza nie chce się przenieść. Może chodzić tak i tak? Ale wtedy chyba sensu nie będzie bo zlecają mi wizyty co 3-4 tygodnie tak jak należy, częściej przecież nie trzeba?
Ja też mam lekarza prowadzącego który nie współpracuje z PZU ale stwierdziłam że jeśli mam wydawać tyle kasy na badania to pójdę na wizytę przez pzu żeby dostać skierowanie a prowadzić ciąże będę i tak prywatnie u mojego doktorka
 
To z usg lecimy razem 9+1[emoji123]
A termin porodu mam 8.11[emoji848][emoji848][emoji848]
Urodzę pewnie 11.11[emoji23] albo jeszcze pozniej[emoji23]
Hehe chociaz i tak te terminy rzadko pewnie pokrywają sie z przyjsciem dziecka na świat [emoji848] ale by byly jaja, gdybysmy znalazly sie na tej samej porodowce [emoji28]
 
Ja też mam lekarza prowadzącego który nie współpracuje z PZU ale stwierdziłam że jeśli mam wydawać tyle kasy na badania to pójdę na wizytę przez pzu żeby dostać skierowanie a prowadzić ciąże będę i tak prywatnie u mojego doktorka
A skierowanie na co wzięłaś? Na badania krwi?
Kurcze mogłam wcześniej tak pomyśleć [emoji848]
 
I ja chodzę na łączone badanie tzn. Prywatnie i NFZ. Zawsze to jakaś oszczędnośc. Pomimo, że mam pakiet medyczny
 
Z tyłu jest informacja, że można od pierwszego trymestru [emoji4]
Można go stosować już w 1 trymestrze?
IMG_20200406_141639.jpeg
 
I ja chodzę na łączone badanie tzn. Prywatnie i NFZ. Zawsze to jakaś oszczędnośc. Pomimo, że mam pakiet medyczny
 
reklama
I ja chodzę na łączone badanie tzn. Prywatnie i NFZ. Zawsze to jakaś oszczędnośc. Pomimo, że mam pakiet medyczny
Z jednej strony fajnie, ale znajdź teraz lekarza na nfz. Ja chodziłam na nfz, gdzie byłam na 2 wizytach u tego lekarza, na ostatniej wizycie zrobił usg przez brzuch i powiedział, że pęcherzyk pusty. No więc ja w szoku, doła załapałam, w czwartek dzwoniłam gdzie indziej i udało sie umówić prywatnie. No i po 2 dniach okazało sie że ciąża jest serduszko jest i wszystko jest w porządku. Więc nie zawsze trafi sie lekarz na nfz, gdzie jest w miare normalny, a ja do tego lekarza już napewno nie pójdę. Nawet żeby za badania nie płacić.
 
Do góry