reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...
 
Ja w 6 tygodniu też miałam plamienie, pojechałam na ginekologię i okazało się że jest ok.Jestem po dwóch poronieniach.To moja trzecia ciąża. Teraz jestem w 11 tygodniu.Jutro.mam wizytę i boje się jak nie wiem co bo niby żadnych plamień nie mam ,ale przy drugim poronieniu też nie krwawilam a mimo to jak się potem okazało ciąża się poprostu przestała rozwijać.takze jak widzisz nie ma na to reguły.Czytslam o dziewczynach które miały krwawienia i donosily ciążę ,a są też takie np.ja ,że mimo, że krwawień nie było to ciąża się zakończyła :( Bądź dobrej myśli.
 
I ja jestem po wizycie, serduszko jest, ciąża o 2 dni młodsza więc dziś wychodzi 7+0 🙂 jak zobaczyłam to maleństwo i to serduszko to odrazu mi mdłości przeszły 🤣szkoda tylko że jakaś godzinę po wizycie wróciły 🤣 ale szczęście jest mega, kobitki cieszę się bardzo 🙂🙂
 
Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...
Ah ci lekarze .Sama miałam przeboje tego typu na pierwszej wizycie.okazalo się ,że fasolka duża ,a serca brak .Po tygodniu u mojego ginekologa okazało się że fasolka taka sama i serducho też jest.Zalezy od aparatu USG.Za dwa tygodnie pewnie będzie już serducho i będzie ok.Te pierwsze tygodnie są zdradliwe jeśli chodzi o USG.
 
Podała Ci ile mierzy? U mnie podobnie jutro według Om 7 a bobo dużo młodsze. Muszę czekać 2 tygodnie [emoji24]
Jestem po wizycie i nie wiem co myśleć wg OM 7+4 mam długie cykle więc wiadomo że ciąża będzie młodsza Pani doktor stwierdziła że ciąża max 5 tydzień i nie wystawiła skierowania na badania krwi. Prywatnie lekarz tydzień temu stwierdził 5+5... Jestem zmieszana...
 
reklama
Do góry