reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dopóki brzuch się nie zaokrągli, można na nim spać spokojnie. Ja też preferuję spanie na brzuchu[emoji4]

Co robicie w ten piękny dzień? Aż żal w domu siedzieć [emoji24] my byliśmy trochę na działce. Mała się pobawiła w piaskownicy, pooddychaliśmy świeżym powietrzem. Jutro już mamy zamiar wziąć się za robotę. A teraz czekam na obiad, dałam się chłopakom wykazać w kuchni [emoji6]

Pogoda rozkoszna... chętnie bym pojechała w teren na jakiś spacer, ale w obecnej sytuacji nie można... mamy zamiar oglądać filmy z mężem i coś razem ugotować :)
 
Nie no weź nie czytaj takich rzeczy , mnie bez ciazy potrafił boleć kręgosłup po wstaniu a to z braku ruchu ... kiedyś tanczylam sobie zumbe w domu codziennie i nie odczuwalam bólu a jak przestałam to znowu sie pojawił... także moze trochę ćwiczeń czy coś i będzie lepiej :) nie czytaj tych glupot bo człowiek siedzi w domu, mało sie rusza a takie czarne scenariusze siadają na głowę [emoji849]
Wiem wiem, mnie też przed ciąża po nocy bolał często kręgosłup ale jestem po 1 stracie wiec teraz każdy symptom przeżywam [emoji85]
 
Cześć 👋
Dwa dni a tu ciężko nadrobić. Czytam i czytam, ale jeszcze wszystkiego nie zdążyłam... Gratuluję wizyt i dzidziusiów 🙂 ja piątek spędziłam w pracy, wczoraj sprzątanie i odpoczywanie, a dzisiaj leniuchujemy na dworze, bo ładna pogoda.
Też polecam poduszkę do spania, ja miałam wypełnioną kuleczkani przy poprzednich ciążach. Teraz jak przyjdą jakieś dolegliwości to też pewnie kupię 😀
 
My mieszkamy w kawalerce i zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Docelowo chcemy kupić mieszkanie ale zanim do tego dojdzie... [emoji85]
No i ja sprzątam na bieżąco bo mnie razi bałagan a mąż mówi że mnie do łóżka przywiąże bo nie usiedzę spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23]
Zanim urodził się mój synek to też mieszkalam w kawalerce. Dopiero jak mały miał rok to się wybudowalismy. I było ok. Dopiero jak dziecko chodzi, bawi się to zajmuje więcej miejsca 😉
 
Dziś czuje się wyjątkowo dobrze więc postawiłam na niedzielny obiad! Miałam ochotę na rosół i od taki powstał :) miłego dnia
 

Załączniki

  • 20200405_133101.jpg
    20200405_133101.jpg
    464 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry