reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U was tradycyjne :) Ja rosolu nie lubie, nigdy nie robilam. Ostatnio chcialam byc tradycyjna i zrobic po raz pierwszy schabowe ale okazalo sie, ze nie mam tluczka 😁 u nas dzis ukochana lazania :)
 
reklama
Dziś czuje się wyjątkowo dobrze więc postawiłam na niedzielny obiad! Miałam ochotę na rosół i od taki powstał :) miłego dnia
Mmm pysznie wygląda [emoji39][emoji39]

Ja dziś jarzynowa zrobiłam [emoji7][emoji7]
IMG_20200405_124701.jpeg
 
U mnie też tradycja schabowy, ziemniaki z koperkiem i mizeria, a na deser mąż kupił ciasto tiramisu i tak się zapchałam, że już chyba dziś nie wstanę [emoji23] jutro koniecznie jakaś zupka na dwa dni musi być [emoji3049][emoji1647][emoji534] żeby codziennie przy garach nie stać [emoji12]
 
reklama
U mnie też dziś schabowe ale z fileta i do tego pyzy z kapustą młodą. Kilka razy zwymiotowałam, a mąż zaczyna latać koło mnie jakby nie wiadomo co mi było.
 
Do góry