reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A co ona daje na tak wczesnym etapie? W ogóle nawet nie wiem jak jej używać [emoji85]

Pooglądałam zdjęcia w necie i już wiem jak to działa. Ale wydaje się być niewygodna.
Znaczy ona nie ma dawać niewiadomo czego, po prostu jest wygodnie :)
Ja w pierwszej ciąży nie chciałam, ale maz kupił w tajemnicy przede mną i super byla[emoji123]
 
reklama
My mieszkamy w kawalerce i zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Docelowo chcemy kupić mieszkanie ale zanim do tego dojdzie... [emoji85]
No i ja sprzątam na bieżąco bo mnie razi bałagan a mąż mówi że mnie do łóżka przywiąże bo nie usiedzę spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
My mieszkamy w kawalerce i zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Docelowo chcemy kupić mieszkanie ale zanim do tego dojdzie... [emoji85]
No i ja sprzątam na bieżąco bo mnie razi bałagan a mąż mówi że mnie do łóżka przywiąże bo nie usiedzę spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja sprzątam generalnie raz w tygodniu. Na dniach na bieżąco bo też drażni mnie bałagan. A schody w domu i na klatce to jakaś masakra, kiedyś zejdę przez nie na zawał bo tylko odkurzę i umyje a zaraz znów syf [emoji19]
 
My mieszkamy w kawalerce i zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Docelowo chcemy kupić mieszkanie ale zanim do tego dojdzie... [emoji85]
No i ja sprzątam na bieżąco bo mnie razi bałagan a mąż mówi że mnie do łóżka przywiąże bo nie usiedzę spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23]
We 3 będziecie w kawalerce? Jeśli tak to jeszcze do przeżycia bo małe dziecko i tak byloby z Wami w pokoju nawet jeśli miałabyś większe mieszkanie.
 
Poczytaj o zespole cieśni nadgarstka. W poprzedniej ciąży miałam to samo.
Ja tak od 2-3 tygodni przebudzam się w nocy z kilkanaście razy bo drętwieją mi palce u rąk lub całe ręce. Też tak macie? Nigdy nie miałam tego aż w takim stopniu że ręce mam ułożone w miarę prosto a krew do palcow nie dochodzi.. To jest już mega męczące bo oprócz tego budzę się też z powodu koszmarów które męczą mnie każdej nocy.
 
Mnie też bolą piersi więc musze spać tylko na plecach lub na boku a też zasypiałam na brzuchu. A w którym miejscu Cie bolą plecy? Mnie odcinek lędźwiowo - krzyżowy, boję się, żeby to nie było jakimś złym symptomem :(

Mnie również podobnie odcinek lędźwiowo- krzyżowy... ogólnie to ja od zawsze mam problem z bólem pleców, chodziłam co 2-3 miesiące na masaże ponieważ miałam przestawioną miednicę i tak się to ogólnie ciągnie
 
reklama
My mieszkamy w kawalerce i zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Docelowo chcemy kupić mieszkanie ale zanim do tego dojdzie... [emoji85]
No i ja sprzątam na bieżąco bo mnie razi bałagan a mąż mówi że mnie do łóżka przywiąże bo nie usiedzę spokojnie [emoji23][emoji23][emoji23]

Haha nosi Cię, rozumiem - mnie też, ale jakos do sprzątania nigdy, do gotowania tak :D na szczęście mamy ustalone zasady już od kilku lat - ja gotuję, mąż sprząta i ten układ jest super :D
 
Do góry