reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Byłam dziś na przyspieszonej wizycie.
Dzidzia ma już 3cm :) w sumie troszkę większa niż wychodzi z om.
Dziś 9+3. Dr mówi że wszystko ok.
Następna wizyta prenatalne.. :]
Super, no faktycznie duża już 3cm [emoji33]
Jak te fasolki szybko rosną, nie wiadomo kiedy [emoji848] najważniejsze, że wszystko w porządku [emoji846]
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
Ja byłam w 8+0 a prenatalne mam mieć 12+6, miałam mieć wizytę z usg w 12+0, ale nic z tego nie będzie. A lekarz z którym ostatnio rozmawiałam mówi, że lepiej teraz nie robić za często wizyt a tym bardziej usg więc będę czekać.
 
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
Spokojnie, na początku tak wizyty są co 3-4tyg. Jak nic się nie dzieje to nie ma potrzeby sprawdzać co chwilę na usg co u fasolki [emoji6]
 
Ja tam u siebie widzę [emoji16][emoji4] u Ciebie też zarys jest [emoji6]
Serio to wszystko widzisz? [emoji15] U mnie wg Om było 7+4 a wg usg 8+1. I ja tu widzę tylko długą plamę.
Zobacz załącznik 1100671
IMG_20200402_175631.jpeg
 
reklama
Do góry