reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny Sorry że was zanudzam moim poniedziałkowym usg, jak chcecie omińcie mój post.



Na jednym szwedzkim forum dodałam następne zdjęcie które znalazłam s męża telefonie i tam dziewczyny teierdzą że to nie wyglonda jak puste jajo a przynajmniej z ciałkiem żółtym. Nieukrywam że daje mi to nadzieje. A ci wy myślicie? Co to może być co gin pokazuje palcem?
Hmm faktycznie może to ciałko żółte i druga dzidzia trochę później doszła?
No chyba zostaje poczekać na rozwój sytuacji? Albo skonsultować z innym lekarzem??
 
Dziewczyny Sorry że was zanudzam moim poniedziałkowym usg, jak chcecie omińcie mój post.



Na jednym szwedzkim forum dodałam następne zdjęcie które znalazłam s męża telefonie i tam dziewczyny teierdzą że to nie wyglonda jak puste jajo a przynajmniej z ciałkiem żółtym. Nieukrywam że daje mi to nadzieje. A ci wy myślicie? Co to może być co gin pokazuje palcem?

U mnie tak to wczoraj wyglądało, ginekolog mówi że w środu jest pęcherzyk żółtkowy, jednak martwi brak zarodka.
 
Pamiętam właśnie Twoje zdjęcie i temu wogule zaczęłam o tym myśleć jak znalazłam to u męża w tel
Masz to to
IMG_20200313_122042.jpeg
 
reklama
Do góry