reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny. Czy Wy na swoich zdjęciach z usg widzicie już zarys malucha? Bo ja widzę tylko ciemną długą plamę [emoji849]
 
reklama
Dziewczyny czy jakieś domowe sposoby na infekcje intymna? Albo leki z apteki które można przyjmować w ciąży? Noszę bielizne bawełniana i nie używam wkładek a mimo to coś się przyplątało...
Najlepiej z ginem się skontaktować. Bo są bezpieczne ale na receptę.
A bez recepty to lactovaginal możesz sobie zaaplikować, ale na rozhulana infekcje nic Ci nie da
 
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
 
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
Ja miałam ostatnie w 6 tyg a kolejne w 12 tyg bo mi wizyty odwolali 😥
I dopiero zobaczę co i jak 29 kwietnia jak będzie czynne... I prenatalne robię dzien wczesniej..
 
reklama
Ktoś jeszcze dziś wizytuje??? ja jutro o 20- jesli nie przełoży. Do tej pory u mnie było-,,Niech się dzieje wola nieba..." bo piąte dziecko to tak nie bardzo, ale mnie jakis stres dzis dopadł- co bedzie- jak nie bedzie... chyba jednak chcę tą dzidzie
 
Do góry