reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Myślę, że ok jeśli nie dzieje się nic złego [emoji6] ja bylam dzisiaj 7t6d,a następną wizytę mam 30.04 właśnie prenatalne.
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
 
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...

Spokojnie, ja miałam wizytę 23.03 w 7 tyg moja następna dopiero w 12 tygodniu - prenatalne 🙂
 
Ktoś jeszcze dziś wizytuje??? ja jutro o 20- jesli nie przełoży. Do tej pory u mnie było-,,Niech się dzieje wola nieba..." bo piąte dziecko to tak nie bardzo, ale mnie jakis stres dzis dopadł- co bedzie- jak nie bedzie... chyba jednak chcę tą dzidzie
Ja jutro mam o 14 u innego lekarza i zobaczymy czy potwierdzi diagnozę, że pęcherzyk pusty bez zarodka i serduszka. Miesiączka ostatnia 3.02 nie wiem jak moje owulacje i cykle, bo od skończenia antykoncepcji są różne. Ja jestem nastawiona na obie opcje, ale iskierka nadziei jest że wszystko może być dobrze. Chociaż już sama nie wiem co myśleć. Jutro wszystko sie okaże na wizycie prywatnej.
 
Cześć Dziewczyny. Mam takie pytanie: ostatnie usg miałam robione w 7 tyg. Teraz jestem umówiona na prenatalne w 11 t.c. Czy ta przerwa między usg jest ok? Bo czytam Wasze wpisy i się zastanawiam dlaczego ja się nigdzie nie wybieram, a może powinnam? Zwariowałam już...
Hej ja maiałam pierwsze usg 5t5d wg OM wychodzi 6t4d i kolejna wizyta również prenatalne za 6 tygodni. Mój lekarz powiedział że w obecnej sytuacji jeśli nic się nie będzie działo lepiej sobie odpuścić wizyty
 
Ja widzę zarys, jest głowa, widać tak jakby rączki i nóżki [emoji3059] ktory masz tydzień?
Serio to wszystko widzisz? [emoji15] U mnie wg Om było 7+4 a wg usg 8+1. I ja tu widzę tylko długą plamę.
IMG_20200402_174946.jpeg
 
reklama
Do góry