reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A wiesz kiedy była owulacja? Może później niż zazwyczaj?
U mnie roznie... na poczatku susza jak na pustyni wiec sie nie zoorientowalam ze wg ciaza wchodzi w rachube. Dopiero teraz cos sluz sie pojawia ze mam wrazenie ze to @ .. wiec co kobieta to inne odczucia..
Ja mam od 6tc dużo białego śluzu.
Ja na początku przed dniem spodziewanej miesiączki miałam susze. Dlatego myślałam że nic z tego nie wyszło. Dopiero gdzieś tak w 5 tygodniu sluz przyszedł i mam do tej pory.
Ja teraz wg om 6.6 a wg usg 7.2 i suszy nie mam 😅 ale wcześniej w 4 i 5 tygodniu śluzu było więcej
To rzeczywiście u każdej z tego co piszecie inaczej jest. Zobaczymy co jutro u mnie po wizycie wyjdzie.
 
Mówicie już starszym dzieciom, że będzie nowy dzidziuś w rodzinie? Mojemu 2.5-latkowie mówię, żeby szoku nie było. I żeby po matce nie skakał, bo dzidziuś placze [emoji28]
Hehe :). Ja czekam do genetycznego, chciałabym wiedzieć czy wszystko w porządku. Na razie nikt nie wie (poza paroma lekarzami, pielęgniarkami, kadrami i szefem :D ), powiemy na początku maja. Myślę, że dziecko będzie miało sporo czasu na przyzwyczajenie się do tej myśli ;).
 
Przepraszam nie będę cytowała, ale chciałam wam napisać jak to u mnie wyglądało. W pierwszej cia,y byłam jak młody bóg. Teraz różnie , wieksza świadomośc. Poszłam dziś na NFZ przyjęli mnie , tylko na razie badani krwi nie robią . Sami zadzwonią o dalsze L4 . Nie bójcie się walczyć o wizytę. Mają wam zrobić i już. Walcząc wszystko zalateicie , dacie radę a teraz wszystko da się załatwić tylko trochę musicie wykazać się stanowczościa. Da, proszę was ciśnięcie wymyślacie. Lekarze w większości są ludzie są. Nie poddawajcie się , nie tu to
Tam. Dacie radę.
 
Drogie Użytkowniczki BB,

Nasza Ania przygotowała następne spotkania ze specjalistami, oraz otworzyła wątki, w których można zadawać pytania, a pytania zostaną wykorzystane w trakcie spotkań on-line w poniższych terminach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w nich, ciężkie czasy izolacji i niezbyt korzystna sytuacja z dostępem do służby zdrowia powodują, że często brakuje nam fachowego wsparcia, tym bardziej wiedza i porady zdobyte w czasie spotkań mogą okazać się dla nas na wagę złota.

3 kwietnia - spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą:

Link do: 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie

4 kwietnia - spotkanie z psycholog i edukatorką okołoporodową:

Link do: 5.04 o godz. 13 psycholog i edukatorka okołoporodowa odpowie na pytania.

7 kwietnia -spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną:

Link do: 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie

Wszystkie spotkania są rejestrowane, a w poniższym wątku zebrane wszystkie razem:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Serdecznie Was zachęcam do zapoznania się z nimi, są super pomocne.

Pozdrawiam serdecznie,

Gabi (mod)
 
reklama
Do góry