reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W ogóle noz w kieszeni się otwiera. Bo dyrekcja milczała i gdyby nie dym lokalnych portali to byśmy się nie dowiedzieli. A lekarze zmuszani do pracy w ryzyku podobno złożyli zawiadomienie do prokuratury. Gdzie ja zyje[emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Omg [emoji33][emoji33][emoji33] to jakaś masakra, oni w ogóle wszyscy ukrywają prawdę z tą korona a gdyby nie właśnie gazety, media to nic byśmy nie wiedzieli, choć wiadomo że nie wszystko co piszą to prawda ale jednak takie ukrywanie, że w szpitalu jest obecny wirus to narażanie pacjentów, pacjentów z zewnątrz i personelu [emoji51]
 
reklama
Mówicie już starszym dzieciom, że będzie nowy dzidziuś w rodzinie? Mojemu 2.5-latkowie mówię, żeby szoku nie było. I żeby po matce nie skakał, bo dzidziuś placze 😅
Ja mam 3-latkę i 5-latka, ale jeszcze nie wiedzą ☺
Witaj :-) Witam i szczerze gratuluje serduszka.. :-) Ja1 badanie mam dzis.. wg om wychodzi 6+6.. a jak bedzie faktycznie to nie wiem.. I to moja 3 ciaza( 2 poprzednie poronione) A 34 lata skacze w czerwcu :-)
Cześć 👋 rowniez gratuluję 😊 u mnie wg OM jest tydzień więcej.
 
Wrocilam z wizyty, jest serduszko.. wszystko dobrze i już mi dał skierowanie na wszystkie badania. Ulżyło..teraz będzie u mnie krytyczny moment dwóch tygodni bo jak było źle wcześniej to właśnie na tym etapie u mnie ..
Super kochana, gratuluję serduszka [emoji7]
I nie martw się tym co było tylko trzeba myśleć, że będzie dobrze tym razem i na badaniach zobaczysz swojego dzidziusia [emoji4]
 
Witam wszystkich oraz nowe mamusie [emoji4]
Powodzenia na wizytach [emoji106] [emoji106] [emoji106] Dziewczyny musi być dobrze[emoji4]

Ja pije kawkę. Dzieci wyjątkowo cicho są, aż dziwnie[emoji50]
Ciężko mi się wstaje, choć wcale nie czuję się nie wyspana.
Też mam problem z wstawaniem, tylko przełączam budzik co 10min, nastawiam go na 8:30 a wstaje po 10 [emoji2356][emoji2356]
 
Hej 😊😊 mam pytanie do dziewczyn, które już kiedyś były w ciąży - który tydzień z tego pierwszego trymestru był dla Was najgorszy jeśli chodzi o samopoczucie?
 
Cześć dziewczyny właśnie rozmawiałam z lekarką z przychodni przyjmie mnie prywatnie, Lekarza wyśmiała mojego jak jej powiedziałam że przez powłoki brzuszne robił mi usg. Mówiła też że jak jest pusty pęcherzyk to luteina nic nie da. Do męża jeszcze sie nie dodzwoniłam, a chyba jakoś nie chce mi szukać innego lekarza jak ten mnie jutro przyjmie. Ciekawe co mąż powie. Strasznie sie boje tej jutrzejszej wizyty.
No widzisz kochana, trafiłaś dobrze i fakt, że tamten lekarz jest śmieszny badając ciążę na tak wczesnym etapie przez powłoki brzuszne, mam nadzieję że jutro okaże się wiarygodny lekarz, zbada jak trzeba i wrócisz do nas z dobrymi wieściami [emoji4][emoji8]
 
Hej ja też kakao uwielbiam teraz no i jabłka mi wchodzą bardziej niż przed ciążą..ogólnie tak dużo owoców i warzyw mi się chce [emoji4]

Wróciłam z wizyty NFZ pan doktor milszy niż na poprzedniej wizycie no i widziałam człowieczka 2,2 cm i jak mu serduszko biło jak koliberek [emoji4] już ma fajne kształty i pan dr powiedział że nawet się poruszał [emoji5] suuuper się cieszę bardzo.
Poszłam na NFZ specjalnie żeby mieć badania za free ale jak narazie nic z tego bo ten punkt gdzie dr kieruje zamknięty powiedział że chociaż część mam zrobić prywatnie a za 3 tygodnie da skierowanie na resztę może coś się zmieni do tego czasu.. no trudno. Dla tej dzidzi wszystko [emoji7]
Super, gratuluję fajnego już dzidziusia [emoji4][emoji4][emoji8]

Ja też jem dużo owoców i warzywa tak mniej ale też staram się jeść.. W ogóle wcześniej nie jadłam jabłek bo po nich zawsze jestem głodna a teraz mi tak smakują jabłka, takie soczyste mmm [emoji39] i zwykle robię sałatkę owocowa i dodaje pomarańcza jeszcze i banana [emoji4]
 
No widzisz kochana, trafiłaś dobrze i fakt, że tamten lekarz jest śmieszny badając ciążę na tak wczesnym etapie przez powłoki brzuszne, mam nadzieję że jutro okaże się wiarygodny lekarz, zbada jak trzeba i wrócisz do nas z dobrymi wieściami [emoji4][emoji8]
Owszem szybko udało sie znaleźć innego lekarza. Jutro okaże sie co będzie. Jestem i dobrej myśli i tej złej bo musze być nastawiona na każdą opcje.
 
reklama
Do góry