reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny wybaczcie, że o to pytam ale musze. Na początku jak sie dowiedziałam o ciąży śluz był podobny jak w dni płodne. Teraz w ogóle jest brak śluzu. Miałyście może podobnie?
 
Hej [emoji4][emoji4] mam pytanie do dziewczyn, które już kiedyś były w ciąży - który tydzień z tego pierwszego trymestru był dla Was najgorszy jeśli chodzi o samopoczucie?
Pierwszy zdecydowanie najgorszy. Drugi jest fajny, a trzeci bywa trudny, ale nie dorasta do pięt pierwszemu
 
Dziewczyny wybaczcie, że o to pytam ale musze. Na początku jak sie dowiedziałam o ciąży śluz był podobny jak w dni płodne. Teraz w ogóle jest brak śluzu. Miałyście może podobnie?
U mnie roznie... na poczatku susza jak na pustyni wiec sie nie zoorientowalam ze wg ciaza wchodzi w rachube. Dopiero teraz cos sluz sie pojawia ze mam wrazenie ze to @ .. wiec co kobieta to inne odczucia..
 
@kasienka862 , powodzenia na wizycie.
Dzień dobry wszystkim z rana. Pół nocy nie spalam. Dręczy mnie ciągle , który to tydzień ciazy. Wiem, że tydzień to nie dużo, ale no małpa jestem i chce wiedzieć. Ciekawa jest czy dziś zadzwonią z przychodni i mnie przyjmja.
Miłego dnia i udanych wizyt.

Tez 3mam kciuki za wizyte :-) oby Cie przyjeli :-)
 
Hej [emoji4][emoji4] mam pytanie do dziewczyn, które już kiedyś były w ciąży - który tydzień z tego pierwszego trymestru był dla Was najgorszy jeśli chodzi o samopoczucie?
Ja takich szczegółów nie pamiętam, wiem, że od 6 tc było kiepsko. Teraz skończyłam 10 i liczyłam, że będzie trochę lepiej a jest znacznie gorzej, ale chyba w poprzedniej ciąży też tak miałam [emoji848] od 12 chyba zaczęło się robić powoli lepiej.
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie, że o to pytam ale musze. Na początku jak sie dowiedziałam o ciąży śluz był podobny jak w dni płodne. Teraz w ogóle jest brak śluzu. Miałyście może podobnie?
Ja na początku przed dniem spodziewanej miesiączki miałam susze. Dlatego myślałam że nic z tego nie wyszło. Dopiero gdzieś tak w 5 tygodniu sluz przyszedł i mam do tej pory.
 
Do góry