reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Taak wlasnie po tej wizycie lekarz kazal mi brac 3 razy dziennie Duphaston. Nie spodziewalam sie, ze to plamienie bedzie nadal trwalo.. i z taka intensywnoscia.
No to rzeczywiście, ja jak zwiększyłam dawkę dupka to plamienie ustało. Może masz jakiegoś krwiaczka, który się opróżnia albo podrażnienie po badaniu. Jak masz możliwość to ja bym się skonsultowała z ginem.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mega ochotę na cole i w tej też na mdłości to najlepszy sposób. Tak w ogóle to mam ochotę na to samo co wtedy - jabłka i kakao. Czyżby druga dziewczynka? [emoji7]

A mi córa zafundowała dziś 3 godziny przerwy w spaniu. Ja nie wiem jak to będzie jak ona nie zacznie przesypiać nocy, chyba się wykończę z dwójką.
W jakim wieku masz córeczkę?

Ja teraz czekam na trzeciego malucha - pierwsza córka ma 8 lat i do tej pory zanim zaśnie to jest koszmar, przychodzi, kręci się, marudzi, jest głodna albo chce pić (czasem trwa to nawet 2h niezależnie od tego o której się położy), ma tak od niemowlaka, w ciągu dnia przestała spac zanim skończyła rok 😃 Druga córeczka to przeciwieństwo - od urodzenia przesypia całe noce, zasypia ze mną o 19.30 i śpi do 6.30, nawet nie budziła się w nocy na mleko tylko jadła na śpiocha. Życzę Ci tego drugiego (i sobie też) 😉
 
Mówicie już starszym dzieciom, że będzie nowy dzidziuś w rodzinie? Mojemu 2.5-latkowie mówię, żeby szoku nie było. I żeby po matce nie skakał, bo dzidziuś placze 😅
Starsza córka wie bo biorę clexane i codziennie robię zastrzyki co nie umknęło jej uwadze 😉 Młodsza ma 20 miesięcy, więc jeszcze czekamy 😃
 
reklama
W jakim wieku masz córeczkę?

Ja teraz czekam na trzeciego malucha - pierwsza córka ma 8 lat i do tej pory zanim zaśnie to jest koszmar, przychodzi, kręci się, marudzi, jest głodna albo chce pić (czasem trwa to nawet 2h niezależnie od tego o której się położy), ma tak od niemowlaka, w ciągu dnia przestała spac zanim skończyła rok [emoji2] Druga córeczka to przeciwieństwo - od urodzenia przesypia całe noce, zasypia ze mną o 19.30 i śpi do 6.30, nawet nie budziła się w nocy na mleko tylko jadła na śpiocha. Życzę Ci tego drugiego (i sobie też) [emoji6]
14 miesięcy dziś kończy [emoji846] mam wrażenie, że ciągle coś - jak nie zęby to skok rozwojowy. Jest słodka i ogólnie dość grzeczna, ale te noce... Oby drugie szybciej zaczęło przesypiać. I niby jest na butli i nauczona spać w swoim łóżeczku, ale dość często nie może wieczorem zasnąć albo budzi się w nocy i robi przerwę w spaniu.
 
Do góry