reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Super, powodzenia

Dziewczyny czy wy tez wygladacie tak źle? Codziennie mam na twarzy jakieś wypryski a przed ciąża nie miałam nic kompletnie, i ogólnie buzia taka niezbyt atrakcyjna 😂 w dodatku rano miałam spuchniete pod oczami, ta teoria że w ciąży wygląda się promiennie u mnie się niestety nie sprawdza
U mnie niestety też sie nie sprawdza, mam więcej wypryskow na twarzy i kilka zrobiło mi sie nawet na szyi (co nigdy nie miałam)
 
reklama
U nas jest spora wilogoć mimo że blok ocieplony. Też mi się wydawało, że jest za suche dopóki nie kupiliśmy tego ustrojstwa. Z samego prania jakieś 2-3 l wody. Jak się gotuje to też sporo się nazbiera. Głównie używam go w tym pokoju gdzie wisi pranie.

Opcja pralko-suszarki też odpada bo one są tylko 60x60 a to mi się niestety nie zmieści [emoji3525]ale planujemy kupić dom lub wybudować więc wtedy na pewno spełnię swoje marzenia. Jeszcze jakiś składacz ubrań by się przydał [emoji4]

A to moje drugie śniadanie. Witaminki. Za oknem sypie śnieg [emoji2415] a rano piękne słońce było. Nici ze spaceru. Zobacz załącznik 1099095

A nie odczuwasz suchego powietrza wlasnie w nocy ??

Oo to chyba sok z buraka [emoji39][emoji39]
 
Ale miałam dużo do nadrobienia [emoji16]
Ja po wizycie, dziś 6+3 i widziałam serduszko bijące na monitorze, bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze.
Jak gin zaczęła usg to mało na zawał nie zeszłam, przez minutę milczała z dziwna miną, już myślałam że coś jest nie tak, milion myśli. W końcu powiedziała że wszystko super. Ulga [emoji4] kolejna wizyta po świętach. Kto jeszcze dziś wizytuje?

Nie chce mi się nic robić, totalne lenistwo
Super, ze z dzidzia wszystko dobrze [emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry