reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A duze to były plamienia? Na samym poczatku ciazy czy pozniej?
Jak u mnie to tez krwiak to przydaloby sie jednak isc wczesniej do ginekologa niz za 1,5-2tygodnie jak planowalam...
Na początku około 2 miesiąca. Brązowa krew była i stracha miałam. Jak masz możliwość to sprawdź będziesz na pewno spokojniejsza.
 
Nastka super! Często jeden pecherzyk jest pusty.
Co do suszarki teraz z perspektywy czasu kupiłabym osobno pralkę osobno suszarkę, zwlaszcza jak ma się miejsce
Ja teraz trzęsę się cała przed wizytą. Niby nie wma co i nie mam wpływu na wszystko, ale jednak...
Gdzie się podziala tamta ciąża poprzednia , gdzie miałam wszystko w duszy...
 
Nastka super! Często jeden pecherzyk jest pusty.
Co do suszarki teraz z perspektywy czasu kupiłabym osobno pralkę osobno suszarkę, zwlaszcza jak ma się miejsce
Ja teraz trzęsę się cała przed wizytą. Niby nie wma co i nie mam wpływu na wszystko, ale jednak...
Gdzie się podziala tamta ciąża poprzednia , gdzie miałam wszystko w duszy...
Odezwij się po wizycie .Wszystko będzie dobrze napewno 👍👍👍
 
reklama
Moncia89 moja twarz to masakra , z tym, że ja nie mam Syfow , tylko znów mnie paciorkowiec zaatakował. Wyglada to strasznie, a teraz nie ma opcji nic na to żarzyć , więc będę się mordowac..
 
Do góry