reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja przed chwilką miałam tel z luxmed że piątkowe usg się nie odbędzie i proponują termin na jutro. Zgodziłam się ale po fakcie zauważyłam że u innego lekarza. Do tego nie ma on za ciekawych opinii wrrr [emoji35]
Masakra. Uwielbiam takie zmiany, jeszcze z zaskoczenia inny lekarz...
 
Większość dnia potęguje, dobija mnie, jak widzę jak matki idealne na fejsie wrzucają kreatywne zabawy ze swoimi dziećmi, a mnie w ostatnich dniach tak stać na duplo, wspólne rysowanie i ewentualnie wspólne gotowanie. No matka idealna[emoji1785]
 
Większość dnia potęguje, dobija mnie, jak widzę jak matki idealne na fejsie wrzucają kreatywne zabawy ze swoimi dziećmi, a mnie w ostatnich dniach tak stać na duplo, wspólne rysowanie i ewentualnie wspólne gotowanie. No matka idealna[emoji1785]
Daj spokój nie dołuj się. Pamiętaj, że zdecydowana większość tych madek idealnych robi to tylko na pokaz żeby wrzucić fotę i dostać lajka. Mnie to osobiście irytuje.
 
Większość dnia potęguje, dobija mnie, jak widzę jak matki idealne na fejsie wrzucają kreatywne zabawy ze swoimi dziećmi, a mnie w ostatnich dniach tak stać na duplo, wspólne rysowanie i ewentualnie wspólne gotowanie. No matka idealna[emoji1785]
Kochana nie mów tak, źle się czujesz więc to normalne że nie masz siły na kreatywne zabawy ze swoją pociecha.. I tak dobrze, że choć trochę dajesz radę się pobawić [emoji4]
Z czasem będzie lepiej i nadrobisz [emoji8]
 
reklama
Macie w rodzinie przypadki blizniaków?

Mój tata ma brata który jest z bliźniaków ale siostra zmarła i ma następnego brata któremu urodziły się bliźniaki.
A mama ma brata któremu urodziły się bliźniaki
Wiec liczyłam na bliźniaczą ciąże za pierwszym razem ale wyszła pojedyńcza, druga niechcialam bliźniaków Bo tylko 12 miesięcy różnicy i tez pojedyńcza.
W trzeciej modliłam się o bliźniaki ale tez pojedyńcza wiec przestałam już na to liczyć i wychodzi że teraz by były ale jednak nie będzie
 
Do góry