reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja dziś od rana mam mdłości i kręci mi się w głowie. Nie wymiotuje ale mdli strasznie. Miałam ochotę na sernik więc tatuś mi przywiózł z cukierni, zjadłam dwa gryzy i koniec. Jestem na antybiotyku i boję się że zaszkodzi mi ten brak jedzenia ale ja na prawdę nie mogę jeść. Macie jakieś sposoby?
 
Za mną też od kilku dni chodziły pierogi ruskie az w końcu dzisiaj je zrobiłam i zeżarłam chyba z 10 na raz. Ale przynajmniej pierwszy raz od jakiegoś czasu zjadłam coś ze smakiem.

Co do badań to faktycznie drogi to biznes. Ale na szczęście miałam szeroką diagnostykę w trakcie starań więc część mam nadzieję, że odpadnie. A zapłaciłam wtedy za wszystkie ponad 800 zł. Usg piersi miałam rok temu więc chyba jest wazne, cytologie trzeba będzie zrobić bo ponad rok temu była, a grupy krwi nigdy w życiu nie miałam oznaczanej i nawet nie wiem jaką mam [emoji849]
 
Dziewczyny ja dziś od rana mam mdłości i kręci mi się w głowie. Nie wymiotuje ale mdli strasznie. Miałam ochotę na sernik więc tatuś mi przywiózł z cukierni, zjadłam dwa gryzy i koniec. Jestem na antybiotyku i boję się że zaszkodzi mi ten brak jedzenia ale ja na prawdę nie mogę jeść. Macie jakieś sposoby?

Ja jem na sile, a czuje się tak samo jak Ty. Dramat
 
reklama
Do góry