reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tez tak ostatnio mialam z pomidorowka[emoji23][emoji23]
Nie wiem o co cho[emoji23]
Haha ostre to jest , ostatnio tez mi tz narobił ochoty na ogórki kiszone to jadlam do pierogów ruskich a na kolacje kanapki z serem i ogórkiem kiszonym a dziś ten szal na pomidorówke [emoji1751][emoji23][emoji23][emoji23]
Teraz wciagnelam z wczoraj kiełbaske z cebulka i trochę ogórków z pomidorem i śmietana ale nie wiem czy to sie dobrze skonczy [emoji51][emoji51]
 
Znaczy roznica jest niewielka w pierwszej ciazy. Teraz nie wiem czy sie nie zmienilo (bo mialo sie zmienic) i immunoglobulina miala byc darmowa dla kazdej ciezarnej i byla do podania w 20-ktoryms tygodniu. Nie byla obowiazkowa. Ja musialam za nia placic i zdecydowalam sie i kosztowala chyba kolo 400zl i trzeba ja bylo specjalnie zamawiac do apteki.
A po porodzie do 72h po jesli dziecko rodzi sie rh+, a moj synek urodzil sie z rh+, to w tych 72h trzeba obowiazkowo podac immunoglobuline, zeby w kolejnej ciazy nie wystapil konflikt.
Oczywiscie durne pipy w szpitalu u mnie to bagatelizowaly i pukaly sie w glowe na co mi grupe krwi dziecka znac i w zasadzie na koniec trzeciej doby dostalam immunoglob.
Oo kurczę no lepiej wiedzieć wcześniej jaka sie ma grupę krwi bo jak ktoś nie wie o konflikcie to może być problem [emoji51][emoji51]
 
Haha ostre to jest , ostatnio tez mi tz narobił ochoty na ogórki kiszone to jadlam do pierogów ruskich a na kolacje kanapki z serem i ogórkiem kiszonym a dziś ten szal na pomidorówke [emoji1751][emoji23][emoji23][emoji23]
Teraz wciagnelam z wczoraj kiełbaske z cebulka i trochę ogórków z pomidorem i śmietana ale nie wiem czy to sie dobrze skonczy [emoji51][emoji51]
Zagryzlabym czyms slodkim[emoji23][emoji23][emoji23]
A moze lody[emoji848]?

Ja wczoraj jadlam smazona cebule (ktorej normalnie nie tkne) z ogorkiem kiszonym i keczupem[emoji23] a za chwile ziemniaki z jogurtem naturalnym[emoji23] najlepszy posilek ostatnich dni[emoji23][emoji2356]
 
Zagryzlabym czyms slodkim[emoji23][emoji23][emoji23]
A moze lody[emoji848]?

Ja wczoraj jadlam smazona cebule (ktorej normalnie nie tkne) z ogorkiem kiszonym i keczupem[emoji23] a za chwile ziemniaki z jogurtem naturalnym[emoji23] najlepszy posilek ostatnich dni[emoji23][emoji2356]
Haha nie kuś [emoji28][emoji28] zagryze Michalkiem kokosowym [emoji28]

No to hardkorowo z tym jedzonkiem tez masz [emoji23][emoji23] rozwolnienia nie miałaś po tym miksie?? [emoji23]
 
reklama
Do góry