reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Co to za pechowy dzień na plamienia. Trzymam kciuki za Was wszystkie, aby to nie było coś groźnego i dobrze się skończyło. Czekamy na dobre wieści od Was
 
Jestem po wizycie, nie miałam jak napisać wcześniej. Serduszko na całe szczęście jest i bije 140/min. Zarodek 9mm, pęcherzyk 2,4cm. Wg usg 6+6 czyli jest tak jak myślałam.. Ja sama obliczyłam ciąże na 7+0 czyli mało co się pomyliłam. Termin porodu 10 listopada. Z jednej strony jestem szczęśliwa że wszystko dobrze z zarodkiem a z drugiej strony lekarz nie założył mi karty ciąży i kazał zapisać się do poradni ginekologicznej na NFZ.... I powiedział że tam mi założą kartę ciazy, zrobią badania i dadzą zwolnienie.... Jutro muszę iść do roboty bo lekarz zwyczajnie mnie olał.... Chcialam ciąże prowadzić u niego prywatnie ale po dzisiejszym już chyba nie chce... Gdzie ja teraz znajdę lekarza na NFZ na cito żeby zalozyl kartę i dał zwolnienie... Załamka Zobacz załącznik 1095817

Gratuluje dzidziusia [emoji173]️
Odnośnie lekarza to jakieś nieporozumienie. Dlaczego nie chciał Ci założyć karty ciąży? Nie mieści mi się do w głowie
 
Gratuluje dzidziusia [emoji173]️
Odnośnie lekarza to jakieś nieporozumienie. Dlaczego nie chciał Ci założyć karty ciąży? Nie mieści mi się do w głowie
Właśnie nie wiem, albo ma za dużo pacjentek i nie chciało mu się kolejnej ciąży prowadzić, albo może będzie ograniczał działalność z powodu wirusa?... Wyraźnie powiedział żebym poszukała w okolicy swojego miejsca zamieszkania poradni na NFZ... A tak liczyłam na niego..
 
Dziękuje dziewczyny [emoji846]
Gratuluje Wam również i trzymam kciuki za wszystkie tutaj [emoji846]

Mi lekarz chciała już dzisiaj wystawić l4 🤷🏼‍♀️ także chyba ogólnie trafiłam na fajną osobę.

Na następnej wizycie już będę miała badania prenatalne [emoji846] mam się przygotować na godzinną wizytę bo tyle to może trwać.

W ogóle, powiedziałam jej, że mam wypadanie płatka zastawki mitralnej stad często mam kołatania serca. Powiedziała, że w większości przypadków nie jest to przeciwwskazanie do porodu naturalnego ale po 30 tyg muszę zrobić usg serca i kardiolog ma zadecydować, wiec myślę, że z cesarką ( którą chcę) nie będzie problemu [emoji846] Akurat mam znajomego kardiologa.
 
reklama
Dziękuje dziewczyny [emoji846]
Gratuluje Wam również i trzymam kciuki za wszystkie tutaj [emoji846]

Mi lekarz chciała już dzisiaj wystawić l4 🤷🏼‍♀️ także chyba ogólnie trafiłam na fajną osobę.

Na następnej wizycie już będę miała badania prenatalne [emoji846] mam się przygotować na godzinną wizytę bo tyle to może trwać.

W ogóle, powiedziałam jej, że mam wypadanie płatka zastawki mitralnej stad często mam kołatania serca. Powiedziała, że w większości przypadków nie jest to przeciwwskazanie do porodu naturalnego ale po 30 tyg muszę zrobić usg serca i kardiolog ma zadecydować, wiec myślę, że z cesarką ( którą chcę) nie będzie problemu [emoji846] Akurat mam znajomego kardiologa.

Chcesz cesarkę? Nie chce Cię straszyć ale miałam straszne powikłania po cesarce, z ich skutkami mecze się do dziś. To bardzo poważna operacja wbrew pozorom. Ja pomimo stanu po 2 cięciach dałabym wszystko za poród naturalny. Jeśli nie masz wskazań bezwzględnych to przemysl to jeszcze. Ja jestem okaleczona przez cesarkę i jak wyobrażam sobie ze za kilka miesięcy najprawdopodobniej czeka mnie ta sama męczarnia to skóra się na mnie jeży.
 
Do góry