reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W pierwszej ciąży od razu na pierwszej wizycie zakładał kartę, a teraz się wstrzymuje. Ale badania zleca od razu. Zapewne dostaniesz skierowanie na badania krwi - morfologia, glukoza, tsh, zoltacza, toxoplazmoxa, różyczka, kila, HIV, mocz.
A zleciał Wam lekarz badanie na cytomegalię? Bo mój teraz nie zlecił i niby w poprzedniej ciąży wyszły mi przeciwciała, ale tak myślę czy nie zrobić. Mój bratanek urodził się z prawdopodobnie wrodzoną i jestem teraz trochę przewrażliwiona na ten temat.
 
reklama
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]
 
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]
Cześć, ja jutro jade na potwierdzenie ciąży boje sie i nie mam pojęcia co będzie, na dodatek nie wiem jaki lekarz mnie przyjmnie.
 
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]

gratulacje ! Witaj 😊tez będę mama 3 😊
Tak dużo napisalyscie od mojej ostatniej wizyty , ze nie sposób nadrobić 😊😊
Wczoraj odebrałam wynik bthcg : 24,883 .
Jak sprawdzam w normach to się gubię.
Jak to jest jeśli
6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
To ja łapie się i tu i tu ! Jak to się interpretuje?
Badanie było robione tydzień temu wiec wtedy wg om był to 6t1d .
W piątek mam mieć drugi wynik z wczorajszego badania.
Ewarut Cudowna wiadomość! Najwspanialsza! 😊😊
 
Ja byłam w 4.5 tyg na pierwszej wizycie i na kolejną miałam przyjść po dwóch tyg zobaczyć czy jest serduszko na NFZ i byłam w poniedziałek i kolejna nam 30 marca, już prywatnie. Nie mam jeszcze żadnego skierowania na badanie, ale biorę duphaston, magnocal i kwas foliowy.
Może mi już każe robić badania po następnej wizycie.
 
Ja byłam w 4.5 tyg na pierwszej wizycie i na kolejną miałam przyjść po dwóch tyg zobaczyć czy jest serduszko na NFZ i byłam w poniedziałek i kolejna nam 30 marca, już prywatnie. Nie mam jeszcze żadnego skierowania na badanie, ale biorę duphaston, magnocal i kwas foliowy.
Może mi już każe robić badania po następnej wizycie.
Jak się czujesz po duphasronie? W pierwszej brałam, okropnie się czułam, to teraz dał mi progesteron bensi
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]
Witaj :)
 
reklama
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]
Witaj 😉 mi kalkulatory mówią o terminie na 21 listopad. Kiedy wybierasz się do lekarza? 😉
 
Do góry