reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a czy przy pierwszej wizycie tak jak ja jutro mam i to 7 tydzień jakoś lekarz założy karte jak będzie serduszko i czy daje od razu zlecenie na jakieś badania? Jak tak to potem po jakim czasie każe sie pokazać?
 
Dziewczyny, a czy przy pierwszej wizycie tak jak ja jutro mam i to 7 tydzień jakoś lekarz założy karte jak będzie serduszko i czy daje od razu zlecenie na jakieś badania? Jak tak to potem po jakim czasie każe sie pokazać?
U mnie przynajmniej było tak w poprzedniej ciazy, że kartę ciąży wystawił mi odrazu na 1 wizycie a zaczynałam wtedy 6 tydzień i serduszka jeszcze nie było. Dostałam panel badań do wykonania, i po 3 tygodniach wizyta
 
Dziewczyny, a czy przy pierwszej wizycie tak jak ja jutro mam i to 7 tydzień jakoś lekarz założy karte jak będzie serduszko i czy daje od razu zlecenie na jakieś badania? Jak tak to potem po jakim czasie każe sie pokazać?

Ja byłam w ubiegłym tygodniu gdzie miałam 7+1. Założył mi kartę ciąży j dał skierowanie na badania
 
A następną wizyte kiedy masz? Ja sie troche obawiam, bo od rodzinnego mam do końca miesiaca zwolnienie a nie chce wracać w ciązy do pracy, więc nie wiem jak to będzie,
Z tego co kojarzę to nie ma przeciwwskazań do tego żeby zwolnienia się pokrywały, czyli ginekolog mógłby wystawić zwolnienie na ten sam okres co lekarz rodzinny.
Dziewczyny, a czy przy pierwszej wizycie tak jak ja jutro mam i to 7 tydzień jakoś lekarz założy karte jak będzie serduszko i czy daje od razu zlecenie na jakieś badania? Jak tak to potem po jakim czasie każe sie pokazać?
Myślę, że na takim etapie to pewnie założy i da do zrobienia te badania, które się wykonuje w pierwszym trymestrze.
 
Dziewczyny, a czy przy pierwszej wizycie tak jak ja jutro mam i to 7 tydzień jakoś lekarz założy karte jak będzie serduszko i czy daje od razu zlecenie na jakieś badania? Jak tak to potem po jakim czasie każe sie pokazać?
W pierwszej ciąży od razu na pierwszej wizycie zakładał kartę, a teraz się wstrzymuje. Ale badania zleca od razu. Zapewne dostaniesz skierowanie na badania krwi - morfologia, glukoza, tsh, zoltacza, toxoplazmoxa, różyczka, kila, HIV, mocz.
 
reklama
Do góry