reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Z jednej strony dobrze, że to początek ciąży, bo pomyslcie jakbyśmy wyprawkę dla dziecka musiały kupować.
My musimy pokój remontować dziecku, kupować wszystko.. bo w październiku się wprowadziliśmy do nowego mieszkania i jeden pokój był taka graciarnia, ale trzeba go w końcu rządzić i będzie akurat dla dziecka.. bo oprócz tego mamy trzy inne pokoje, więc ten nie był pilny..
A teraz strach chodzić kupować farby itd... mam nadzieję, że do wakacji to minie wszystko i będziemy na spokojnie cieszyć się przyjściem maluszka na świat w listopadzie [emoji3526]i będziemy wszystko sobie kompletować na spokojnie [emoji57]
Tez mam taka nadzieje, ze chociaz w wakacje odsapniemy od tego g.
Marnie sie czuje obecnie i przy normalnych ukladach mam moja mame niedaleko, ktotra by do nas wpadala i zabawiala mlodego podczas mojej niedyspozycji i drugich dziadkow, ktorzy szaleja na punkcie mlodego i chetnie by tez pomogli. Bo ze zlobka i tak chcialam rezygnowac.
A tu prosze, kisimy sie sam na sam w domu.
 
reklama
Bardzo się cieszę [emoji173] nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co wycierpiałaś, a ten lekarz powinien chyba ponieść konsekwencje swojej błędnej diagnozy? [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31]
To co wycierpiałam to tylko Ja wiem, nikt nie był mną iniech tak zostanie. Ale Bozia mnie wysłuchała i pomogła. Moja intuicja po raz kolejny nie zawodzi.
 
Ja w sumie sklep budowlany mam na osiedlu. To sklep w którym pracowalam, zanim poszłam na L4 i podobno straszny ruch mają, tak ludzie na wolnym teraz remontują...
Ale i tak czekamy do wakacji z remontem...bo jeszcze sporo czasu..a tylko pomalować wystarczy i wtedy zaczniemy myśleć co kupić [emoji57]
Widzialyscie jakie fajne praktyczne łóżeczko?? Potem można łóżko zrobić dla dziecka


Fajna opcja, tylko szkoda, że jest takie krótkie :)


Oj to prawda. Ja mimo ze sie ciesze to w podświadomości mam obawy zeby tego g*wna nie zlapac. Ja sie juz boje do sklepu isc bo wszedzie widze zarazki..

Ja nigdzie nie wychodzę. Mieszkam w domu wielorodzinnym, ale Mąż pracuje w domu, siostra i szwagier też. A mama na zwolnieniu bo się jak na złość potłukła teraz (eh... Szkoda gadać bo się nie ma jak prześwietlić nawet).
Czyli tylko ojciec dojeżdża do pracy.
Tak poza tym to siostry wstrzymały się teraz z odwiedzinami.
Jakaś spokojniejsza jestem jak wiem, że minimalizuje ryzyko :)

Z jednej strony dobrze, że to początek ciąży, bo pomyslcie jakbyśmy wyprawkę dla dziecka musiały kupować.
My musimy pokój remontować dziecku, kupować wszystko.. bo w październiku się wprowadziliśmy do nowego mieszkania i jeden pokój był taka graciarnia, ale trzeba go w końcu rządzić i będzie akurat dla dziecka.. bo oprócz tego mamy trzy inne pokoje, więc ten nie był pilny..
A teraz strach chodzić kupować farby itd... mam nadzieję, że do wakacji to minie wszystko i będziemy na spokojnie cieszyć się przyjściem maluszka na świat w listopadzie [emoji3526]i będziemy wszystko sobie kompletować na spokojnie [emoji57]

Ja wyprawkę i tak robiłam online. Nie jestem fanem stacjonarnych zakupów :) a teraz rzeczy typu wózek, łóżeczko mam, więc kwestia dokupienia drobnicy jak poznam płeć. Jak będzie córa to się zasypie sukienusiami [emoji16] to jic, że potem nie założę [emoji14]

Dziewczyny wracam do Was ciąża jest żywa, rozwija się prawidłowo. Lekarz się pomylił potwornie.

Bardzo, bardzo się cieszę [emoji16][emoji16][emoji16]
Po takim początku i całych tych przeżyciach jakie mieliście w tym miesiącu to musi być dobrze [emoji16]
Lekarza bym zamordowała.
 
No i wreszcie dodzwoniłam sie do położnej i ginekologa w mojej miejscowości, chcieli mi wizyte odwołać ale mówie że najprawdopodobniej w ciąży jestem no to z lekarzem rozmawiała i kazał mi przyjechać do poradni K jutro i powołać sie na niego że kazał mi przyjechać. To jutro mam potwierdzenie ciąży i czy wszystko wporządku. Boje sie jak cholera, ale mam nadzieje że wszystko jest dobrze.
 
No i wreszcie dodzwoniłam sie do położnej i ginekologa w mojej miejscowości, chcieli mi wizyte odwołać ale mówie że najprawdopodobniej w ciąży jestem no to z lekarzem rozmawiała i kazał mi przyjechać do poradni K jutro i powołać sie na niego że kazał mi przyjechać. To jutro mam potwierdzenie ciąży i czy wszystko wporządku. Boje sie jak cholera, ale mam nadzieje że wszystko jest dobrze.
Będzie! Będę trzymała kciuki 🙂
 
Mam nadzieje, tylko zastanawiam sie jeszcze jak to będzie ze zwolnieniem, jeżeli mi da. Od rodzinnego mam do końca miesiąca to prawie 2 tygodnie jeszcze, a jutro ide na potwierdzenie ciąży.
Będzie dobrze napewno :D
Ze zwolnieniem w tej sytuacji może być problem bo nie wystawi Ci przecież l4 na za 2 tygodnie
 
reklama
Do góry