reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry [emoji4] ja od wczoraj czuje się mega fatalnie [emoji2961] brak apetytu, senność i cały czas uczucie jakby coś mi na żołądku leżało [emoji2961] więc witamy pełną parą objawy ciążowe [emoji85]
Dziś wieczorem mam wizytę u mojej gin bo tydzień temu miałam u innego gina w luxmed i tamten dał mi już na wyniki krwi ale z tego co czytalam to jest problem z zrobieniem ich.
Dziewczyny wracam do Was ciąża jest żywa, rozwija się prawidłowo. Lekarz się pomylił potwornie.
Wiedziałam [emoji173] czułam [emoji173] myślami byłam cały czas przy Tobie [emoji173]
Hej. Po cichu dołączam do grona oczekujących. Pełna obaw przez sytuację z wirusem. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dzisiaj robiłam test, z kalkulatora termin wychodzi 27 listopad.
Mam już dwoje dzieci. Córcia z 2013 i syn z 2016 [emoji4]
Witaj wśród nas [emoji173]
 
reklama
A zleciał Wam lekarz badanie na cytomegalię? Bo mój teraz nie zlecił i niby w poprzedniej ciąży wyszły mi przeciwciała, ale tak myślę czy nie zrobić. Mój bratanek urodził się z prawdopodobnie wrodzoną i jestem teraz trochę przewrażliwiona na ten temat.
Na razie nie, muszę o to spytać następnym razem :)
 
Ja byłam w 4.5 tyg na pierwszej wizycie i na kolejną miałam przyjść po dwóch tyg zobaczyć czy jest serduszko na NFZ i byłam w poniedziałek i kolejna nam 30 marca, już prywatnie. Nie mam jeszcze żadnego skierowania na badanie, ale biorę duphaston, magnocal i kwas foliowy.
Może mi już każe robić badania po następnej wizycie.
Ja ide na nfz i nie wiem co to bedzie
 
A czy będziecie robić badania prenatalne??? Ja mam darmowe i zastanawiam się w którym tygodniu będą pierwsze ...i czy teraz wogole czynne będzie żeby zrobić te badania ehhh
 
A czy będziecie robić badania prenatalne??? Ja mam darmowe i zastanawiam się w którym tygodniu będą pierwsze ...i czy teraz wogole czynne będzie żeby zrobić te badania ehhh
Ja właśnie się umawiam tzn. próbuję. W jedno miejsce się zapisałam, ale w tym momencie nie robią badań laboratoryjnych, niby na 2 tygodnie zawiesili, ale nie wiadomo czy nie przedłużą i wtedy nie zrobię pappy więc próbuję się dodzwonić a inne miejsce. Choć cały czas się biję z myślami czy robić pappę, w pierwszej ciąży robiłam i chyba teraz też zrobię.
 
Dzień dobry [emoji4] ja od wczoraj czuje się mega fatalnie [emoji2961] brak apetytu, senność i cały czas uczucie jakby coś mi na żołądku leżało [emoji2961] więc witamy pełną parą objawy ciążowe [emoji85]
Dziś wieczorem mam wizytę u mojej gin bo tydzień temu miałam u innego gina w luxmed i tamten dał mi już na wyniki krwi ale z tego co czytalam to jest problem z zrobieniem ich.Wiedziałam [emoji173] czułam [emoji173] myślami byłam cały czas przy Tobie [emoji173]Witaj wśród nas [emoji173]
A Ja czuję się znakomicie. Procz zgagi
 
Laski, czy u Was też taka cudna pogoda? Pranie się suszy na słoneczku, pościel się wietrzy, eh i pomyśleć że gdy byłam nastolatka nie chciałam życ na wsi.. Jak to się myślenie zmienia 🙂
 
reklama
Do góry