reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja tez planowałam na nfz bo w pierwszej cennik dobijał szczególnie na końcówce gdzie przenosilam małego trochę ale patrząc na to co się dzieje to chyba sama sobie ta ciąże poprawdze
 
Ja tez planowałam na nfz bo w pierwszej cennik dobijał szczególnie na końcówce gdzie przenosilam małego trochę ale patrząc na to co się dzieje to chyba sama sobie ta ciąże poprawdze
jakby aparat do usg był tańszy to gin w zasadzie niepotrzebny, wyniki on line co jakiś czas tylko skonsultować ;)
 
A najlepsze jest to ze chodze prywatnie tzn jeszcze nie chodze bo jeszcze nie udalo mi sie dostac. Ja juz im w poniedzialek nie popuszcze chocby nie wiem co
No tym bardziej prywatnie i ktoś chory był , masakra teraz strach gdziekolwiek isc czy to prywatnie czy na NFZ...[emoji51]
 
reklama
Jasne chociaż to początek ciąży można powiedzieć że dla dziewczynki już dawno jak kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach więc będzie Wiktoria, a chłopca ostatnio zmieniliśmy z Antoniego na Kacpra. Więc bez względu czy chłopiec czy dziewczynka najważniejsze by zdrowe
Ja też chcę Kacpra, a nad dziewczynka jeszcze myślimy ☺️
 
Do góry