reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
My też mamy wybrane zarówno dla chłopca i dziewczynki 🙂 Problem będzie z drugim dzieckiem, jak będzie miała być druga córa lub drugi syn 🤣 wtedy będą spory zapewne.
Tymczasem szykuje mi się długi wieczór, bo moj mąż padł i śpi już jak niemowlę 😁 albo raczej tak.. Oby nasze niemowlę tak spało 😂
 
To jest moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia co robić. Zawsze chodziłam na nfz i byłam nawet zadowolona, ale teraz to nie wiem co robić.
Ja od zawsze prywatnie, ale w pierwszej ciazy okazalo sie, ze to dosc droga impreza. Pomijam badania, ale same wizyty nawet, ktg po przenoszeniu co 2 dni i kazdorazowo stowka niemoja byla
 
Hej, ja z tego wszystkiego przyspieszylam wizytę i byłam dziś.
Fasolka ma się dobrze i słyszałam serduszko (bije ok 160 ud.)
Wszystko byłoby super, gdyby nie ten wirus, miałam pracować dalej a tu dr doradza żeby siedzieć w domu już do końca ciazy:/Zobacz załącznik 1093037
Super!!
Ktory tc jestes dokladnie?
U Ciebie to juz ludzik[emoji7]
U mnie jeszcze pikajaca kuleczka tylko 4.7mm [emoji14]
 
Laski! No ale się rozpisalyscie [emoji2957] pare godzin nie zaglądałam na forum, i teraz sporo do nadrobienia [emoji1] każda z Was nadmienila o przeczuciu do co płci maluszka, ale ja z innej beki [emoji134] macie jakieś wybrane imiona? Takie wiecie.. Wybrane, wyczekane, ustalone, tylko w ciążę zachodzić [emoji38]
Nie no gdzie[emoji23]
O imieniu synka decydowalismy na porodowce w skurcAch[emoji23]
 
Gotujesz ziemniaki można w łupinach i je później obrać na świeżo a ser robisz na zimno. Pół cebuli kroisz w małą kosteczkę kostkę sera białego ja daję półtłusty pilos lub krówkę śmietankowa mieszasz z cebulką i dodajesz trochę jogurtu naturalnego lub mleka aby konsystencja sera była trochę rzadsza, ale też bez przesady no i doprawiasz solą lub pieprzem. Mega pycha [emoji7]
Dzieki dobra kobieto, robie[emoji7]
 
oo, widzę, że ktoś będzie robić naszą wielkopolską gzikę - również polecam :) Niektórzy dodają do niej startego ogórka, ale to raczej taka wersja do kanapki.

A co do imion, to mąż już chciałby wybierać, ale narazie go stopuję - będzie jeszcze na to trochę czasu. A póki co przede mną jutro pierwsza wizyta - jedynym plusem tej całej sytuacji z koroną jest fakt, że od tego tygodnia przyjmują wyłącznie ciężarne i udało mi się umówić z dnia na dzień, gdzie jeszcze tydzień temu nie było dla mnie terminu na najbliższe 3 tygodnie
 
reklama
Do góry