reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej, ja z tego wszystkiego przyspieszylam wizytę i byłam dziś.
Fasolka ma się dobrze i słyszałam serduszko (bije ok 160 ud.)
Wszystko byłoby super, gdyby nie ten wirus, miałam pracować dalej a tu dr doradza żeby siedzieć w domu już do końca ciazy:/Zobacz załącznik 1093037
Ale słodka fasolka [emoji4][emoji4]
Gratulacje ,który to tc???
Lepiej teraz siedzieć w domu w tej sytuacji , lekarz ma racje [emoji4]
 
Laski! No ale się rozpisalyscie [emoji2957] pare godzin nie zaglądałam na forum, i teraz sporo do nadrobienia [emoji1] każda z Was nadmienila o przeczuciu do co płci maluszka, ale ja z innej beki [emoji134] macie jakieś wybrane imiona? Takie wiecie.. Wybrane, wyczekane, ustalone, tylko w ciążę zachodzić [emoji38]
Jasne chociaż to początek ciąży można powiedzieć że dla dziewczynki już dawno jak kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach więc będzie Wiktoria, a chłopca ostatnio zmieniliśmy z Antoniego na Kacpra. Więc bez względu czy chłopiec czy dziewczynka najważniejsze by zdrowe
 
Laski! No ale się rozpisalyscie 🤪 pare godzin nie zaglądałam na forum, i teraz sporo do nadrobienia 😄 każda z Was nadmienila o przeczuciu do co płci maluszka, ale ja z innej beki 🙆 macie jakieś wybrane imiona? Takie wiecie.. Wybrane, wyczekane, ustalone, tylko w ciążę zachodzić 😆
Ja mam w głowie Julie, mąż Tymka. Gdzieś tam w głowie mam myśli, że fajnie by było, gdyby to była córka. Chyba dlatego że w rodzinie sami chłopcy i dziewczynka to była by fajna odmiana. Staraliśmy się z mężem przed owulacja, jakieś 2, 3 dni bo akurat tak jakoś wyszło, w owulacje wracałam z pracy padnięta i źle się czułam a mąż chodził na nocki. Wszyscy mówią że przed owulacja wychodzi córka, ale nie wiem, zobaczymy 😊
 
Laski! No ale się rozpisalyscie [emoji2957] pare godzin nie zaglądałam na forum, i teraz sporo do nadrobienia [emoji1] każda z Was nadmienila o przeczuciu do co płci maluszka, ale ja z innej beki [emoji134] macie jakieś wybrane imiona? Takie wiecie.. Wybrane, wyczekane, ustalone, tylko w ciążę zachodzić [emoji38]
Mi dla chłopca póki co tylko jedne się podoba :Szymon a dla dziewczynki cała lista i z tym bd miała problem: na 1 pozycji mam Pole od jakiegoś czasu mi sie podoba , myślę tez o mojej s.p kochanej babci Marysi, zeby dac tak córce, mam na liście też Liwie, Ige, Zosie , Łucja i Nina chociaz 2 ostatnie juz tak mniej mi sie podobaja.. no I jeszcze gdzieś tam Blanka mi sie podoba , podejrzewam , ze bd problem z wyborem [emoji51][emoji51]
 
Kurde chyba zaproponuje jutro taki obiad[emoji23]
Jak sie robi?[emoji16]
Tez sie zastanawiam, jak to bedzie z plcia[emoji23] chociaz przy synku tez mialam smaki na slone[emoji848]
Gotujesz ziemniaki można w łupinach i je później obrać na świeżo a ser robisz na zimno. Pół cebuli kroisz w małą kosteczkę kostkę sera białego ja daję półtłusty pilos lub krówkę śmietankowa mieszasz z cebulką i dodajesz trochę jogurtu naturalnego lub mleka aby konsystencja sera była trochę rzadsza, ale też bez przesady no i doprawiasz solą lub pieprzem. Mega pycha 😍
 
Ja mam w głowie Julie, mąż Tymka. Gdzieś tam w głowie mam myśli, że fajnie by było, gdyby to była córka. Chyba dlatego że w rodzinie sami chłopcy i dziewczynka to była by fajna odmiana. Staraliśmy się z mężem przed owulacja, jakieś 2, 3 dni bo akurat tak jakoś wyszło, w owulacje wracałam z pracy padnięta i źle się czułam a mąż chodził na nocki. Wszyscy mówią że przed owulacja wychodzi córka, ale nie wiem, zobaczymy [emoji4]
Chyba nie ma reguły na to czy przed czy w owu , kolezanka zaszła w owu i ma dziewczynkę [emoji4][emoji4]
 
reklama
Hej, ja z tego wszystkiego przyspieszylam wizytę i byłam dziś.
Fasolka ma się dobrze i słyszałam serduszko (bije ok 160 ud.)
Wszystko byłoby super, gdyby nie ten wirus, miałam pracować dalej a tu dr doradza żeby siedzieć w domu już do końca ciazy:/Zobacz załącznik 1093037
Gratulacje. Ale już fajnie kształt widać. Mały człowieczek [emoji7]
 
Do góry