reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mnie bardzo bolą piersi, dzisiaj przez cały dzień nie mogę patrzeć na jedzenie bo mnie mdli no i nadal czuje lekki ból w podbrzuszu. A najbardziej martwię się tym że boli i kłuje mnie jajnik z którego miałam owulację..[emoji17] nie wiem jak ja wytrzymam do wizyty, ehhhh [emoji17]
 
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.
Witam Cię serdecznie [emoji846]
Współczuję z całego serca przeżyć, ale teraz trzeba wierzyć, że zaswieci słońce i wszystko potoczy się dobrze.
 
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.
Witamy [emoji173] współczuję bardzo mocno tego co przeszłaś [emoji20]
 
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.

Witam i współczuje ale trzeba wierzyć że tym razem będzie wszystko dobrze
 
Dzisiejsza noc średnio przespana przez bolący brzuch. Nie bolał na tyle mocno żeby brac leki ale wystarczająco na tyle żeby wybudzac mnie ze snu co jakiś czas. Zaczelam się martwić bo do tej pory wszystkie noce były przespane... Jestem na duphasonie 2x1 a on powoduje u mnie dodatkowo wzdęcia i uczucie pelnosci. W środę na 13.00 druga wizyta u ginekologa na pierwszej w poprzednia środę widoczny tylko 2mm pęcherzyk ciazowy. A wy jak się czujecie dziewczyny? Jak z bólem brzucha? Czy jest u was na tyle silny ze bierzecie nospe czy odpuszczacie leki narazie?
 
Ja za tydzień mam wizytę i zobaczymy bicie serduszka.. stresuje się czy wszystko jest ok... Bo jeszcze żadnych badań nie kazano mi robić typu krew itd. a wy miałyście już robione??
 
reklama
Do góry