reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.

Witam :)
Szczerze współczuję utraty córeczki.
A chłopaki w jakim wieku? :)
 
reklama
Trzeba się wziąć dziś za mycie okien. Mama mi przyjdzie pomóc no podobno nie powinno się myć okien w ciąży i podnosić rąk do góry. To wolę nie zapeszac 😧
 
Dzisiejsza noc średnio przespana przez bolący brzuch. Nie bolał na tyle mocno żeby brac leki ale wystarczająco na tyle żeby wybudzac mnie ze snu co jakiś czas. Zaczelam się martwić bo do tej pory wszystkie noce były przespane... Jestem na duphasonie 2x1 a on powoduje u mnie dodatkowo wzdęcia i uczucie pelnosci. W środę na 13.00 druga wizyta u ginekologa na pierwszej w poprzednia środę widoczny tylko 2mm pęcherzyk ciazowy. A wy jak się czujecie dziewczyny? Jak z bólem brzucha? Czy jest u was na tyle silny ze bierzecie nospe czy odpuszczacie leki narazie?
Jak pobolewa mnie podbrzusze to nic nie biorę, ale wczoraj tak mnie głowa bolała że skończyło się paracetamolem.
Ja za tydzień mam wizytę i zobaczymy bicie serduszka.. stresuje się czy wszystko jest ok... Bo jeszcze żadnych badań nie kazano mi robić typu krew itd. a wy miałyście już robione??
Ja mam dopiero wizytę w środę. Robiłam bete ale tym razem dla samej siebie [emoji4]
 
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.

Witaj wśród nas.
Gratuluje ciąży i z całego serca życzę Ci zeby przebiegała ona spokojnie i ze szczęśliwym finałem.
Ogromie Ci współczuje takiej straty.
Teraz musi być wszystko dobrze.
 
Cześć dziewczyny [emoji846][emoji846]
Która wizytuje w tym tygodniu. Za kogo trzymać kciuki?
Ja mam wizytę w czwartek o 9:40. To będzie 7+1 i tak bardzo chciałabym usłyszeć serduszko.
Miłego dnia wszystkim.
 
Mnie bardzo bolą piersi, dzisiaj przez cały dzień nie mogę patrzeć na jedzenie bo mnie mdli no i nadal czuje lekki ból w podbrzuszu. A najbardziej martwię się tym że boli i kłuje mnie jajnik z którego miałam owulację..[emoji17] nie wiem jak ja wytrzymam do wizyty, ehhhh [emoji17]

Takie dolegliwości są normalne na początku. Nie zamarwiaj się. Jak nie masz plamienia to jest oj, chciaz ja plamilam w poprzedniej ciąży i wszystko było ok.
 
Dziewczyny u mnie wizyta jutro o 20.Nie wiem ja ją wytrzymam do jutra. Najbardziej niepokoi mnie fakt ,że zarodek w 5 tyg1dzień wg OM miał 6mm,a wg ginekologa na izbie przyjęć nie było serduszka ,a raczej "coś faluje ,ale nie wie czy to serce".Dziewczyny miałyście taki przypadek ,że przy 6 mm nie było widać serduszka, a przy następnym USG już bylo? Boje się tej jutrzejszej wizyty. Nie chce już 3 raz przez to wszystko przechodzić :( Wiem ,że się powtarzam ,ale muszę gdzieś to z siebie "wygarnąć" :(
 
Cześć dziewczyny [emoji846][emoji846]
Która wizytuje w tym tygodniu. Za kogo trzymać kciuki?
Ja mam wizytę w czwartek o 9:40. To będzie 7+1 i tak bardzo chciałabym usłyszeć serduszko.
Miłego dnia wszystkim.
Ja w środę na 13.00 ciężko stwierdzić który dokładnie dzień ciąży ale mniej więcej 5+2.
 
reklama
Ja w środę na 13.00 ciężko stwierdzić który dokładnie dzień ciąży ale mniej więcej 5+2.
Ja też w środę, o 18.15. Wg aplikacji będzie 5+4 mam nadzieję, że będzie już coś widać 🙈🥰
Umrę z niecierpliwości do środy 😂
Czuje się w miarę, chociaż ciężko wstawać do pracy 🙄 planuje pod koniec miesiąca wziąć wolne a później L4 i cieszyć się pierwszą ciążą 💗
 
Do góry