reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nieśmiało do was dołańczam dziewczyny.
Jestem Natalia mam 31 lat pochodzę z woj. Pomorskiego ale mieszkam w Szwecji.
Mam troje dzieci. 12lat, 11lat i 1,5roczku.
Poroniłam 1 lutego i wychodzi na to że w pierwszym cyklu udało się ponownie zajść w ciąże. Staram się podchodzić do tej ciąży spokojnie bo wszystko jeszcze może się zdarzyć ale w głębi serca bardzo się cieszę i pragnę by tym razem wszystko było dobrze.
Termin wychodzi na 7listopada więc aktualnie 5 tydz i 1 dzień.
Niech ten dzień kobiet okazał się dla nas wszystkich szczęśliwy
Cudownie, gratulacje [emoji4][emoji4][emoji3590]
 
reklama
A można wiedzieć z kąd? Ja z Luzina koło Wejherowa
Gdańsk [emoji4]
Tragiczny dzień dziś kręci mi się w głowie non stop muli mnie strasznie. W ogóle jestem nie do życia.
Masakra jakaś jest dziś. Chodzę i cały czas ziewam [emoji42] A do tego dopadł mnie ból głowy. Czuje się jakby mi się baterie wyczerpały [emoji43]
Mam pytanko ... Nie urosly wam piersi już? Ja czuję, ze są coraz większe hmmm a może mi się wydaje??? [emoji38][emoji38][emoji23][emoji23][emoji44][emoji44][emoji44]
A weź nic nie mów [emoji20] urosły i nie mam pojęcia po co. Mam już i tak spore które zostały po pierwszej ciąży a tu one jeszcze większe się zrobiły [emoji35] na plus to, że nie bolą i nie są tkliwe.
 
reklama
Do góry