reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...
no coś ty ludźmi się nie przejmuj ludzie gadali gadają i gadać będą, niech sobie pogadają a ty się tym nie przejmuj, mam koleżankę co urodziła w zeszłym roku 5 dziecko i też ją obgadali ale się tym nie przejmuje
 
reklama
U mnie w pracy na pewno się z tym liczą że będę w ciąży. Nawet wyliczając kto w kolejce do ciąży u nas jestem brana pod uwagę w pierwszej kolejności, bo wyszłam za mąż w tamtym roku. Ale będzie ciężko bo dziewczyna, która zastępuje inną którą jest obecnie na macierzyńskim nie ogarnie dwóch stanowisk. Najlepsze, że jak tamta laska co jest na macierzyńskim powiedziała że stara się o dziecko to zatrudnili nagle dziewczynę "do pomocy "
 
U mnie w pracy na pewno się z tym liczą że będę w ciąży. Nawet wyliczając kto w kolejce do ciąży u nas jestem brana pod uwagę w pierwszej kolejności, bo wyszłam za mąż w tamtym roku. Ale będzie ciężko bo dziewczyna, która zastępuje inną którą jest obecnie na macierzyńskim nie ogarnie dwóch stanowisk. Najlepsze, że jak tamta laska co jest na macierzyńskim powiedziała że stara się o dziecko to zatrudnili nagle dziewczynę "do pomocy "
Ja uświadomiłam kierownika że bedę w końcu chciała dzieko, to stwierdził ze musi sie zastanowić bo nie mam zastępstwa, to było 2 tyg temu 🙈😱
Nie wiem czy kogoś zdążę przeszkolić -_-
 
W ogole dziewczyny przeczuwalyscie zanim zrobilyscie testy ze jestescie w ciazy? Ja wam powiem ze wiedzialam prawie ze od razu...kilka dni po owulacji...choc nikt mi nie wierzyl czulam to i widzialam 😂😂😂 choc nie powiem myslalam ze popadam w paranoje haahaha a ze zaszlam zaraz po odstawieniu tabletek anty to nie bylam pewna czy to przypadkiem nie sprawa tego ze wszystko wraca do normy...jak sie okazalo nie mylilam sie 😁😁😁
Ja byłam pewna że sobie wkręcam że zaszłam i ciągle sobie w myślach sobie powtarzałam że nic z tego nie będzie 🙈 a tu tadaaam niespodzianka 😅😁
 
I trymestr jest podobno najgorszy więc ja boję się komukolwiek narazie mówić o ciazy. I w zasadzie nie wiem kiedy jest najlepszy moment żeby powiedzieć...
Dokładnie ja też:( powiedziałam tylko przyjaciółce, rodzicom powiemy po 2giej becie, reszcie po 12 tygodniu. Moja znajoma sie pochwaliła wszystkim a pozniej pytania typu co sie stało i dlaczego etc. To bolały bardzo:(
 
reklama
O co chodzi z tą betą po co tyle osob robi przyrosty itp...? Mieszkam za granica i tutaj kompletnie tego nie ma chyba ze ktos mial wczesniej jakies problemy
Moja pierwsza ciąża więc może dlatego robię, ale mam też hashimoto, niedoczynność tarczycy i astmę i poprostu się boję chyba.
 
Do góry