reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja dzisiaj powiedziałam w pracy że jestem w ciazy. Bardzo bałam się reakcji Pani dyrektor ale przyjęła to że spokojem, pogratulował, zapytała do kiedy chce pracować i dzwoniła po osobę na zastępstwo 😊
Czy u ginekologa będzie problem jak powiem żeby dał mi zwolnienie od kwietnia? Bo chyba mam prawo od razu iść na l4?
Nie powinno być problemu:):)
 
reklama
A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...
Nie przejmuj sie, ludzie są dziwni, zawsze bedą gadać:/
 
Mi mój lekarz prowadzący kazała zrobić teraz wiec robie [emoji846]


Moja przełożona to wręcz przebiera nogami j czeka kiedy wroce. Normalnie, aż się boje tej rozmowy, chciaz z uwagi na to, ze teraz L4 jest elektroniczne to będzie wiedziała o ciąży w momencie wystawienia zwonienia, zapewne w przyszłym tygodniu.


Spi za 3 [emoji23][emoji23] a tak serio to nie raz się zastanawiałam dlaczego to dziecko noe spi i skąd na energię. Może dlatego jest taka chuda 🤷🏻‍♀️


Gratulacje listopadowa mamo [emoji846][emoji846]

Może kolejne będzie dobrze spiace[emoji23]
 
A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...

Nie bierz do głowy :)
Równie dobrze na pierwsze dziecko tez można dosrywac ze 500+
Jak ktoś jest złośliwy to zawsze powód znajdzie
 
A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...
Też mnie wkurza takie gadanie [emoji35] ja mam 8 rodzeństwa i zawsze chciałam mieć dużo dzieci i będę działać bez względu czy będzie 500+ czy nie. Ale fakt ludzie gadają i zawsze gadać będą. Nie ma co się przejmować [emoji4]
Niestety opuszczam Waszą wspaniałą grupę bo dostałam @ [emoji26][emoji22][emoji26][emoji22][emoji26][emoji22]
Buuu [emoji20] strasznie mi przykro [emoji20] ściskam najmocniej jak potrafię [emoji847]
 
A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...

Weź się w ogóle nie przejmuje gadaniem ludzi. Jak tal zazdroszacza to niech sami sobie zrobią dziecko, a biorąc pod uwagę ceny wszystkiego to te 500+ nie jest dla mnie motywacja zeby mieć kolejne dziecko. Tak jakby na tym się ktoś dorabiał
 
reklama
Hej dziewczyny.Bylyscie przeziębione w ciąży? Mnie dorwało jakieś chorobami.Mam lekka gorączkę 37,6.bralyscie jakieś leki?
 
Do góry