reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jadę na spotkanie ze zdrową dzidzią innego wyjścia nie widzę...

Muli mnie nie miłosiernie [emoji849][emoji849]
Czekamy na wieści [emoji173]
Chyba też poratuje się Apapem.Pisalam do swojego Gina i mówi ,że spokojnie mogę wziąć Apap/paracetamol
Spokojnie paracetamol jest bezpieczny

A mnie dziś cały dzień pobolewa brzuch i plecy jak na @ biegam co chwilkę do wc ze strachu że coś może się dziać [emoji85]
 
reklama
A wiecie co u mnie to będzie szok dla wszystkich którzy nas znają, bo jak to 3 dzieci???? Jak byłam w ciąży z Maciejem, to każdy o matko drugie, no co Ty szalenstwo... Nie rozumiem ludzi. Teraz pewnie będą gadać, że to wpadka... A z racji tego, że jest 500+powiedza, że patologia...
Mi sie marzy miec czwóreczkę 😁 500+ to tak naprawde nic patrzac na to ile nieraz trzeba wydac na dziecko...cala wyprawka wszystko...takze ten co sadzi ze ma sie dzieci dla 500+ to żenujące bo pieniadze pieniedzmi ale dziecmi tez trzeba sie zajac, wiadomo lata nerwów o nie itp...nie wiem jak mozna sadzic ze rodzi sie dla tych marnych groszy ktore weszly...pomoc jakas jest no ale przeciez te pieniadze nie sa na przyjemnoaci rodzicow tylk
Hej dziewczyny.Bylyscie przeziębione w ciąży? Mnie dorwało jakieś chorobami.Mam lekka gorączkę 37,6.bralyscie jakieś leki?
Ja wlasnie choruje juz 4 dzien. Siedze na zwolnieniu. Goraczki nje mam ale gardlo mega katar obolale miesnie. Lekarz powiedzial ze nic mi nie moze dac w ciazy. Mam to wyleżeć i kurowac sie domowymi sposobami. Robie wywar z imbiru, syrop z cebuli, pije witamine c, oraz jem czosnek. Czosnek do wszystkiego
 
Do góry