reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dla mnie był dużo lepszy, ale to tez zależy na jakich zasadach to się odbywa. Przy pierwszym porodzie w Polsce miałam wannę ale mogłam tylko trochę do niej wchodzi i rodziłam poza nią. W Norwegii rodziłam w wannie i było świetnie. Miałam masaże wodne i rozchodził się ból świetnie.
 
Jak tam dziewczyny? Mnie lekko pobolewa brzuch jak na okres...ale bardzo bardzo delikatnie w porownaniu do tego jak wygladaly moje okresy i nigdy nie pojawialy sie z zapowiedzia 😂 jednak lekki dyskomfort czuje. Podobno to normalne jednak moja nerwica lękowa sie uaktywnia jak tylko poczuje cos innego...od razu pojawiaja sie obawy....
 
A Ja będę inna jak zawsze. Ja dwie ciąże miałam rozwiązywane przez cesarskie cięcie - nie zamienię na nic innego. Ja osobiście polecam (bez linczu proszę). Piersią też nie karmię (bez liczu proszę).
Byliśmy dziś na spacerze i powiem Wam, że jak wracaliśmy to czułam się jak w 9mc ciąży, zdyszanai biegnąca do ubikacji. Zgaga dziś mi doskwiera o chwilę.
 
Cześć Dziewczyny chciałam się z wami przywitać i również dołączyć do grupy.Test zrobiłam wczoraj co potwierdziło moje przeczucia. To moja druga ciąża mam już synka który skończy 3 lata w maju. Pierwsza wizytę będę miała pod koniec marca. Nie chce iść wcześniej niż około 7 tygodnia żeby było wszystko widać i słychać [emoji4]Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny chciałam się z wami przywitać i również dołączyć do grupy.Test zrobiłam wczoraj co potwierdziło moje przeczucia. To moja druga ciąża mam już synka który skończy 3 lata w maju. Pierwsza wizytę będę miała pod koniec marca. Nie chce iść wcześniej niż około 7 tygodnia żeby było wszystko widać i słychać [emoji4]Pozdrawiam
Witaj i rozgość się [emoji4]
 
reklama
Jak tam dziewczyny? Mnie lekko pobolewa brzuch jak na okres...ale bardzo bardzo delikatnie w porownaniu do tego jak wygladaly moje okresy i nigdy nie pojawialy sie z zapowiedzia 😂 jednak lekki dyskomfort czuje. Podobno to normalne jednak moja nerwica lękowa sie uaktywnia jak tylko poczuje cos innego...od razu pojawiaja sie obawy....
Ja mam podobnie do Ciebie, a kiedy masz dostać jak by co?? Ja ok 2-3.03
 
Do góry