reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a kiedy macie wizyty?
Ja mam na 11.03 i to powinien być 5t6d
Jak tam dziewczyny? Mnie lekko pobolewa brzuch jak na okres...ale bardzo bardzo delikatnie w porownaniu do tego jak wygladaly moje okresy i nigdy nie pojawialy sie z zapowiedzia [emoji23] jednak lekki dyskomfort czuje. Podobno to normalne jednak moja nerwica lękowa sie uaktywnia jak tylko poczuje cos innego...od razu pojawiaja sie obawy....
Dziś jest całkiem spoko. Lekko tylko mnie ciągnie brzuch i czasem jak za szybko wstanę to mnie jajnik zaboli.
A Ja będę inna jak zawsze. Ja dwie ciąże miałam rozwiązywane przez cesarskie cięcie - nie zamienię na nic innego. Ja osobiście polecam (bez linczu proszę). Piersią też nie karmię (bez liczu proszę).
Byliśmy dziś na spacerze i powiem Wam, że jak wracaliśmy to czułam się jak w 9mc ciąży, zdyszanai biegnąca do ubikacji. Zgaga dziś mi doskwiera o chwilę.
A ja Cię rozumiem. Gdybym miała wybór to bardzo bym się zastanawiała czy nie wybrać cc. Piersią nie karmiłam. Odciągałam mleko i podawałam przez butelkę i to tylko przez 2 tyg a potem dałam mm.
Cześć Dziewczyny chciałam się z wami przywitać i również dołączyć do grupy.Test zrobiłam wczoraj co potwierdziło moje przeczucia. To moja druga ciąża mam już synka który skończy 3 lata w maju. Pierwsza wizytę będę miała pod koniec marca. Nie chce iść wcześniej niż około 7 tygodnia żeby było wszystko widać i słychać [emoji4]Pozdrawiam
Witaj [emoji4] super że jesteś no i gratulacje [emoji16]
 
Ja mam na 11.03 i to powinien być 5t6dDziś jest całkiem spoko. Lekko tylko mnie ciągnie brzuch i czasem jak za szybko wstanę to mnie jajnik zaboli.A ja Cię rozumiem. Gdybym miała wybór to bardzo bym się zastanawiała czy nie wybrać cc. Piersią nie karmiłam. Odciągałam mleko i podawałam przez butelkę i to tylko przez 2 tyg a potem dałam mm.Witaj [emoji4] super że jesteś no i gratulacje [emoji16]
Pierwsze cc było że względu na to, że miałam małowodzie, a druga to z racji tego, że teraz kobieta ma prawo, więc miałam wybór, bo po pierwszej należy ci się druga, bez względu na to jak przebiegała ciąża. Oczywiście można tez rodzic naturalnie.
Dziękuję za Twoja wyrozumiałość.

Co do karmienia piersią to z pierwszym synem karmiłam 3 tyg a potem pierś mi pękła i miałam dosłownie dziurę wielkości zakrątki od butelki. Przy drugim od raz mówiłam zero karmienia. I zostało to wysłuchane, bez zbędnych marudzeń.
 
Ledwo sie dowiedzialam o ciazy a wzdecia zaparcia sa coraz wieksze...jeszcze mnie tak wysypalo na buzi juz tydzien temu. Ciagle chodze glodna a jednoczesnie totalnie na nic nie mam ochoty [emoji23][emoji23][emoji23] co to bedzie pozniej to ja nie wiem haahaha. Wy jakie macie juz objawy?
Ja tylko non stop bym spala, wydaje mi sie, ze na objawy jeszcze za szybko :)
Ja w poprzedniej ciazy jakie mialam zaparcia... jeeeeejku. Jak jeszczs raz bede to przechodzic to strzlee sobie w leb.
 
U mnie co sie napije to od razu siku [emoji23] ja obsesyjnie patrze po kazdym podtarciu sie czy wszystko jest okej. Niestety na fb trafilam na taka grupe gdzie ciagle ktos wmawia jakies problemy komus. Napisalam raz ze kilka dni po owulacji czuje klocie w jajniku i wgl no zupelnie inaczej sie czulam jak nigdy to potrafily mi wmawiac zebym sie nie nastawiala bo to okres idzie i sobie na pewno wmawiam [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
[emoji23][emoji23][emoji23] temu wielbie grupy na fb[emoji23]
 
Mnie okropnie bolą sutki. Całe piersi mnie bolą, ale sutki to już masakra. Jestem cały czas zmęczona.. i siku tez ciągłe.
Ale nie jest jeszcze najgorzej.
Ja mam parkę, więc mi obojętnie jaka płeć.
Poprzednie porody miałyście naturalne?
Rodzilam naturalnie. Drugi raz jesli mialabym rodzic naturalnie to tylko z wlasna polozna[emoji123] (teraz nie mialam)
 
reklama
Pierwsze cc było że względu na to, że miałam małowodzie, a druga to z racji tego, że teraz kobieta ma prawo, więc miałam wybór, bo po pierwszej należy ci się druga, bez względu na to jak przebiegała ciąża. Oczywiście można tez rodzic naturalnie.
Dziękuję za Twoja wyrozumiałość.

Co do karmienia piersią to z pierwszym synem karmiłam 3 tyg a potem pierś mi pękła i miałam dosłownie dziurę wielkości zakrątki od butelki. Przy drugim od raz mówiłam zero karmienia. I zostało to wysłuchane, bez zbędnych marudzeń.
Jejku to przezylas tez swoje z tym karmieniem przy pierwszym.
Ja pierwsze 2-3 miesiace walczylam o laktacje, szpitalny laktator itp., wygralam, ale majac w domu starszaka nie wyobrazam sobie juz takiego scenariusza.
 
Do góry