reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej. To i ja nieśmiało dołączam. Pierwszy cień zobaczyłam 18.02. Beta z poprzedniej soboty 83, z poniedziałku 210 🙂
Termin z om wychodzi mi na 1.11 🙈🙈
W tym tygodniu będę chciała dostać się do gina zeby potwierdził ciąże. Stresuje się czy wszytsko jets ok.
To moja druga ciąża. PierwsZa zakończona nieplanowanym cc w lutym 2019.
Trzymam kciuki są wszytskie maluszki i życzę spokojnych i nuuuuudnych ciąż 🙂
 
reklama
Ja tylko non stop bym spala, wydaje mi sie, ze na objawy jeszcze za szybko :)
Ja w poprzedniej ciazy jakie mialam zaparcia... jeeeeejku. Jak jeszczs raz bede to przechodzic to strzlee sobie w leb.
Objawy pojawiac sie moga juz na tydzien przed okresem 😄 ja mam 2 dni niby do okresu a z dnia na dzien objawy coraz mocniejsze. Dzis o 14 zasypialam przy stole, miesnie mnie coraz bardziej bola a kondycja to masakra 🤣 zadyszke lapie przy chodzeniu nawet
 
Objawy pojawiac sie moga juz na tydzien przed okresem [emoji1] ja mam 2 dni niby do okresu a z dnia na dzien objawy coraz mocniejsze. Dzis o 14 zasypialam przy stole, miesnie mnie coraz bardziej bola a kondycja to masakra [emoji1787] zadyszke lapie przy chodzeniu nawet
Znaczy ja mam jakiestam ciagniecie w domu od paru dni przed planowana miesiaczka.
Czekam na objawy w stylu mdlosci, rzyganko[emoji23]
 
Znaczy ja mam jakiestam ciagniecie w domu od paru dni przed planowana miesiaczka.
Czekam na objawy w stylu mdlosci, rzyganko[emoji23]
Ja bym wolala zeby mnie ominely...tylko pogorszy to moja przepukline przelyku...a i tak juz nasilila mi sie zgaga i refluks a z tym arytmia serca...co bedzie jak brzuszek urosnie, zacznie uciskac...arytmia bedzie na pozadku dziennym pewnie 😔😔😔
 
Pierwsze cc było że względu na to, że miałam małowodzie, a druga to z racji tego, że teraz kobieta ma prawo, więc miałam wybór, bo po pierwszej należy ci się druga, bez względu na to jak przebiegała ciąża. Oczywiście można tez rodzic naturalnie.
Dziękuję za Twoja wyrozumiałość.

Co do karmienia piersią to z pierwszym synem karmiłam 3 tyg a potem pierś mi pękła i miałam dosłownie dziurę wielkości zakrątki od butelki. Przy drugim od raz mówiłam zero karmienia. I zostało to wysłuchane, bez zbędnych marudzeń.
O kurcze współczuję. Nawet nie miałam pojęcia że takie coś może się stać.
Ja uważam że każda kobieta powinna mieć wybór jak chce rodzić i jak karmić a inni powinni ten wybór uszanować [emoji4]
 
Hej. To i ja nieśmiało dołączam. Pierwszy cień zobaczyłam 18.02. Beta z poprzedniej soboty 83, z poniedziałku 210 [emoji846]
Termin z om wychodzi mi na 1.11 [emoji85][emoji85]
W tym tygodniu będę chciała dostać się do gina zeby potwierdził ciąże. Stresuje się czy wszytsko jets ok.
To moja druga ciąża. PierwsZa zakończona nieplanowanym cc w lutym 2019.
Trzymam kciuki są wszytskie maluszki i życzę spokojnych i nuuuuudnych ciąż [emoji846]
Heh hej [emoji4] super że dołączyłaś [emoji4] powoli rośniemy w siłę [emoji847]
 
reklama
Do góry