reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ledwo sie dowiedzialam o ciazy a wzdecia zaparcia sa coraz wieksze...jeszcze mnie tak wysypalo na buzi juz tydzien temu. Ciagle chodze glodna a jednoczesnie totalnie na nic nie mam ochoty 😂😂😂 co to bedzie pozniej to ja nie wiem haahaha. Wy jakie macie juz objawy?
 
Ledwo sie dowiedzialam o ciazy a wzdecia zaparcia sa coraz wieksze...jeszcze mnie tak wysypalo na buzi juz tydzien temu. Ciagle chodze glodna a jednoczesnie totalnie na nic nie mam ochoty [emoji23][emoji23][emoji23] co to bedzie pozniej to ja nie wiem haahaha. Wy jakie macie juz objawy?
Mnie też na buzi zasypało. I apetyt na jedzenie jest straszny - czuje się jak odkurzacz. I delikatnie mnie pobolewa/ciągnie brzuch. Wieczorem zasypiam na stojąco. W zasadzie to chyba wszystko.
 
Mi się tylko mocno chce jeść no i jak zwykle wodę pochłaniam w ogromnych ilościach. Sprawdzam czy aby okres nie przyszedł.
U mnie co sie napije to od razu siku 😂 ja obsesyjnie patrze po kazdym podtarciu sie czy wszystko jest okej. Niestety na fb trafilam na taka grupe gdzie ciagle ktos wmawia jakies problemy komus. Napisalam raz ze kilka dni po owulacji czuje klocie w jajniku i wgl no zupelnie inaczej sie czulam jak nigdy to potrafily mi wmawiac zebym sie nie nastawiala bo to okres idzie i sobie na pewno wmawiam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
U mnie co sie napije to od razu siku [emoji23] ja obsesyjnie patrze po kazdym podtarciu sie czy wszystko jest okej. Niestety na fb trafilam na taka grupe gdzie ciagle ktos wmawia jakies problemy komus. Napisalam raz ze kilka dni po owulacji czuje klocie w jajniku i wgl no zupelnie inaczej sie czulam jak nigdy to potrafily mi wmawiac zebym sie nie nastawiala bo to okres idzie i sobie na pewno wmawiam [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Są ludzie i ludzie[emoji6]ja nie mam fb i lepiej mi się żyje bez tego. A kłucia w jajniku to ja teraz mam to co już mam skreślać swoją ciąże [emoji23][emoji23][emoji23] ludzie, niektórzy nie mają pojęcia o co chodzi, a wymądrzają się niesamowicie. A siku to norma[emoji4]
 
Mnie okropnie bolą sutki. Całe piersi mnie bolą, ale sutki to już masakra. Jestem cały czas zmęczona.. i siku tez ciągłe.
Ale nie jest jeszcze najgorzej.
Ja mam parkę, więc mi obojętnie jaka płeć.
Poprzednie porody miałyście naturalne?
 
U mnie co sie napije to od razu siku [emoji23] ja obsesyjnie patrze po kazdym podtarciu sie czy wszystko jest okej. Niestety na fb trafilam na taka grupe gdzie ciagle ktos wmawia jakies problemy komus. Napisalam raz ze kilka dni po owulacji czuje klocie w jajniku i wgl no zupelnie inaczej sie czulam jak nigdy to potrafily mi wmawiac zebym sie nie nastawiala bo to okres idzie i sobie na pewno wmawiam [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Mi się tylko mocno chce jeść no i jak zwykle wodę pochłaniam w ogromnych ilościach. Sprawdzam czy aby okres nie przyszedł.
Hahaha wiecie że ja mam identycznie [emoji1787] każda wizyta w wc i pierwsze patrzę czy @ nie przyszła [emoji1787]
Nie przepadam za grupami na fb- tam wszystkie takie wielkie specjalistki od wszystkiego są [emoji43]
Mnie okropnie bolą sutki. Całe piersi mnie bolą, ale sutki to już masakra. Jestem cały czas zmęczona.. i siku tez ciągłe.
Ale nie jest jeszcze najgorzej.
Ja mam parkę, więc mi obojętnie jaka płeć.
Poprzednie porody miałyście naturalne?
Mi na szczęście udało się naturalnie. Chociaż przyznam szczerze że chyba mi to obojętnie jaki poród. Ważne aby dzieciątko zdrowo to przeszło. A ja jakoś sobie poradzę. Czy to ból porodowy czy ból po porodzie. Dla takich małych iskierek warto [emoji173]
 
reklama
Do góry