reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej :)
Mi moze nie jest zimno, ale przespalam wczoraj calutki wieczor, kiedy normalnie przesiaduje doac dlugo. I tak od paru dni.

Odnosnie l4 - pracuje w przemysle - mam kontakt z parujaca chemia w wysokich temperaturach. Planowalam pracowac do konca 1 trymestru majac ustalone z kierownikiem, ze nie bede po prostu na produkcje chodzic. Ale ze wzgledu na to, ze to multikulti korpo chyba od razu pasuje - bedziecie sie smiac, ale boje sie strasznie koronawirusa. Tym bardziej, jak poczytalam sobie, jakie wirus mers (czyli z jednego gara z naszym covid19) mial konsekwencje dla kobiet w ciazy.

Ja wlasnie przyszlam do labo zrobic bete i tarczyce.
 
Dziewczyny A powiedzcie mi czym się zajmujecie czy wgl pracujecie? A jak tak do kiedy macie zamiar iść na zwolnienie?

My wróciliśmy do Polski z Norwegii w grudniu po 5latach :) jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim (kontynuacja z Norwegii) i ten miesiąc będę je kontynuować na kolano, a od kwietnia chce iść na zwolnienie ze względu na ciąże.
Ale dodatkowo prywatnie uczę języka norweskiego i to chcę kontynuować jak najdłużej, bo pracuję przy laptopie.
 
U mnie @ przyszła wraz z grypą jelitowa. Także starań ciąg dalszy będzie.
Kurcze [emoji20] dużo zdrówka i mocno ściskam [emoji8]
Czesc dziewczyny.
Jak dzis samopoczucie?
Jade powtorzyc Bete. Stresik :)
Ja też właśnie dziś jadę na bete [emoji4]

Ogólnie mam ostatnio problem ze wstawaniem. Wcześniej jak syn lekko zamruczał na mleko to od razu byłam na nogach a od kilku dni musi mocno zacząć płakać żebym się obudziła [emoji85]
 
Ja się czuję bardzo dobrze :) Mam 33 lata to moja druga ciąża. Mam już 7 letnia córkę. Do lekarza idę w czwartek, na razie cierpliwie czekam :). Pracować mam zamiar długo, nie widzę potrzeby iść na L4 🙂
 
Hej mam 21 lat...w grudniu bedzie 22. Miesiac temu podjelismy decyzje o dzieciątku. Dzis robilam 2 testy na 3/4 dni przed miesiaczka. Wyszly pozytywne 😁 tak sie nie moglam doczekac...ale czulam juz od tygodnia...w co nie kazdy wierzy ale jego sprawa😄 wedlug aplikacji termin na 10.11.2020
 
Pytanie do was. Kiedy 1 raz do ginekologa? Slyszalam ze najlepiej 2 tyg od spoznionego okresu zeby bylo juz cos widac. To 1 ciaza wiec nie wiem czy wczesniej czy pozniej 🙂
 
Ja mam lekarza w poniedzialek umawialam sie w calkiem innej sprawie, nie wiedzialam, ze jesten w ciazy.
Ale niesadze by cos powiedziala nowego... miesiaczki mialam po poronieniu nieregularne. Tydzien przed testem mnie badala i powiedziala ze idzie okres. Potem mialam 2 dni podkrwawionego sluzu i kilka dni pozniej zrobilam test w poludnie i dwie piekne krechy.
Teraz wychodzi mi w poniedzialek 5 tyg i 2 dni w teorii.
Czyli ginka robila mi usg w 3 tyg i 2 dni...

Ze wzgledu na sytuacje w pracy musze pracowac... musza mi przedluzyc umowe, bo ta konczy mi sie w kwietniu... zalezy mi na tej pracy. Wiec mam nadzieje pracowac tyle ile sie da. Potem na nowej umowie chcialabym chociaz do 8 mca.
Pracuje z klientami więc starsznie boje sie twgo wirusa..
Bardzo duzo lęków towarzyszy mi w tej ciazy. Mam nadzieje, ze jednak bedzie wszystko ok.
 
Hej :)
Mi moze nie jest zimno, ale przespalam wczoraj calutki wieczor, kiedy normalnie przesiaduje doac dlugo. I tak od paru dni.

Odnosnie l4 - pracuje w przemysle - mam kontakt z parujaca chemia w wysokich temperaturach. Planowalam pracowac do konca 1 trymestru majac ustalone z kierownikiem, ze nie bede po prostu na produkcje chodzic. Ale ze wzgledu na to, ze to multikulti korpo chyba od razu pasuje - bedziecie sie smiac, ale boje sie strasznie koronawirusa. Tym bardziej, jak poczytalam sobie, jakie wirus mers (czyli z jednego gara z naszym covid19) mial konsekwencje dla kobiet w ciazy.

Ja wlasnie przyszlam do labo zrobic bete i tarczyce.
Oj ja też hym ciągle spała :)

Też robiłam tsh.. mialam 1.7.. chyba musi byc ponizej 2 w ciazy czy sie mylę?
 
reklama
Witajcie ja mam zatrudnienie, ale od listopada 2012 nie byłam w pracy. Bo albo zwolninie ciążowe, albo macierzyński, wychowawczy i tak się to kręci. Teraz jestem na wychowawczym i będę przechodzić na chorobowe ciążowe i tak od nowa.
 
Do góry