reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Super, że wizyty udane.
Ja tez w stresie 4 mce temu stracilam dzieciatko.
Juz mam nerwy czy wszystko ok. Jutro beta i zobaczymy jak przysrasta.
 
Super, że wizyty udane.
Ja tez w stresie 4 mce temu stracilam dzieciatko.
Juz mam nerwy czy wszystko ok. Jutro beta i zobaczymy jak przysrasta.
Ja w 4 cyklu po łyżeczkowaniu zaszłam i ciąże przeszłam super bez problemów. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Tobie też tego życzę i każdej z Was.
 
Mnie akurat jajniki nie, ale czuje takie lekkie pobolewanie w podbrzuszu. Z tego co pamiętam to w pierwszej ciąży też tak miałam. Za to w dzień owulacji tak mnie bolał jajnik że miałam problem z chodzeniem, ale powodem może być fakt iż odstawiłam tabletki anty więc organizm wyposzczony dostał szansę.
 
Mnie akurat jajniki nie, ale czuje takie lekkie pobolewanie w podbrzuszu. Z tego co pamiętam to w pierwszej ciąży też tak miałam. Za to w dzień owulacji tak mnie bolał jajnik że miałam problem z chodzeniem, ale powodem może być fakt iż odstawiłam tabletki anty więc organizm wyposzczony dostał szansę.
Mnie w każdej pobolewał, ale w tej to chyba najbardziej.
 
Dziewczyny, też Was tak bolą jajniki? U mnie jest masakra dziś.
Mnie strasznie bolały jajniki i cale podbrzusze już ponad tydzień przed spodziewana miesiączka... do tego zaczęłam mieć bardzo duże parcie na pecherz i byłam przekonana że to zapalenie pęcherza... przez tydzień brałam urofuragine ale objawy nie przeszły. Głupia nie pomyślałam wtedy że to może być ciąża. Wszystko przeszło samo jakieś 5 dni temu
 
Mnie strasznie bolały jajniki i cale podbrzusze już ponad tydzień przed spodziewana miesiączka... do tego zaczęłam mieć bardzo duże parcie na pecherz i byłam przekonana że to zapalenie pęcherza... przez tydzień brałam urofuragine ale objawy nie przeszły. Głupia nie pomyślałam wtedy że to może być ciąża. Wszystko przeszło samo jakieś 5 dni temu
Dobrze, że przeszło. U mnie dopiero 5+2 więc wiem, że mają prawo boleć.
 
reklama
Do góry