reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej☺️
Jestem nowa u Was😋
Wczoraj robiłam betę w 9dpt było 392,15 (5dniowa blastka)
W poniedziałek zadzwonię do kliniki poinformować o pozytywnym wyniku i umowie się na usg w przeciągu 7-9dni 👍
 

Załączniki

  • 2CBECBDE-2D98-44BB-91C3-74887C01AB3C.jpeg
    2CBECBDE-2D98-44BB-91C3-74887C01AB3C.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 146
reklama
Cześć dziewczyny 😊 mam na imię Sara, mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża. tydzień temu w wielkim szoku zobaczyłam 2 kreski na teście, poszlam na krew beta 169, dziś powtórzyłam wynik bety i jest 2835. Zaryzykowalismy z narzeczonym i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam ze udalo sie za 1 razem. Do teraz jestem w szoku... Aktualnie wychodzi że to 5t0d. Internet pokazuje termin na 31 października- w środę idę do lekarza 🤰
Super 💕💕💕
U mnie też pierwsza ciąża i za pierwszym razem
W tym roku 27lat
 
Hej mam 21 lat...w grudniu bedzie 22. Miesiac temu podjelismy decyzje o dzieciątku. Dzis robilam 2 testy na 3/4 dni przed miesiaczka. Wyszly pozytywne [emoji16] tak sie nie moglam doczekac...ale czulam juz od tygodnia...w co nie kazdy wierzy ale jego sprawa[emoji1] wedlug aplikacji termin na 10.11.2020
Gratuluję [emoji847] witaj wśród nas [emoji8]
Pytanie do was. Kiedy 1 raz do ginekologa? Slyszalam ze najlepiej 2 tyg od spoznionego okresu zeby bylo juz cos widac. To 1 ciaza wiec nie wiem czy wczesniej czy pozniej [emoji846]
Wydaje mi się że nie ma co iść przed 5-6tc ale niech się też inne dziewczyny wypowiedzą [emoji4] ja mam wizytę 11.03 i wtedy powinno być u mnie 5t6d i po cichu liczę na serduszko [emoji173]
Hej[emoji3526]
Jestem nowa u Was[emoji39]
Wczoraj robiłam betę w 9dpt było 392,15 (5dniowa blastka)
W poniedziałek zadzwonię do kliniki poinformować o pozytywnym wyniku i umowie się na usg w przeciągu 7-9dni [emoji106]
Gratulacje [emoji847] witaj wśród nas [emoji8]
 
Jeszcze pytanko. Czy musze robic badanie beta hcg i progesteronu przed wizyta u lekarza? Na jednej z grup kazdy o tym mowi i nie wiem czy jest to konieczne czy na spokojnie czekac na badanie u ginekologa.
 
Cześć dziewczyny 😊 mam na imię Sara, mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża. tydzień temu w wielkim szoku zobaczyłam 2 kreski na teście, poszlam na krew beta 169, dziś powtórzyłam wynik bety i jest 2835. Zaryzykowalismy z narzeczonym i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam ze udalo sie za 1 razem. Do teraz jestem w szoku... Aktualnie wychodzi że to 5t0d. Internet pokazuje termin na 31 października- w środę idę do lekarza 🤰
U mnie tez za 1 razem i tez tak z nazeczonym podjelismy decyzje 😂 nie moge wyjsc z szoku
 
reklama
Do góry