reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny A powiedzcie mi czym się zajmujecie czy wgl pracujecie? A jak tak do kiedy macie zamiar iść na zwolnienie?
 
Hej :)
Zrobilam dzis po poludniu test, pozytyw!!
Mam juz w domu synka, jak dobrze pojdzie bedzie roznica 3 latka :)
Witaj [emoji4] gratulacje [emoji847] super że jesteś z nami [emoji8]
Dziewczyny też Wam jest tak zimno???
No ja to aż dreszcze mam.
Ja pytam dziś męża czy skręcał ogrzewanie bo normalnie chwilami robi mi się zimno, do tego stopnia że mnie dreszcz przechodzi.
Dziewczyny A powiedzcie mi czym się zajmujecie czy wgl pracujecie? A jak tak do kiedy macie zamiar iść na zwolnienie?
Ja jestem na urlopie rodzicielskim który kończy mi się z końcem marca, później ponad 50 dni zaległego urlopu więc mój powrót do pracy przypadał by na czerwiec. Ale nie mam zamiaru wracać. Praca fizyczna a dodatkowo duży stres - jestem kierownikiem w handlu.
 
reklama
Do góry