reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Moja mama powiedziała, że jestem bardzo nie poważna... 38 lat i kolejne dziecko.
U nas to jakaś cudna wpadka, bo zabezpieczaliamy się i pilnowałam dni fla pewnosci.
Ja po ostatniej stracie bałam się powtorki i wydawalo mi się robie wszystko by nie bylo.
Zreszta najstarsze dziecko ma lat 16, drugie 13 i potem bylo dobre 10 lat bez wpadki wiec wydawalo mi się ,ze wiem co robie.
W 3 ciaze staralam sie zajsc 2 lata ponad i uslyszalam, ze nie bede miec dzieci juz. A tu proszę, najmlodsze ma 3 lata. Potem byla stracona i obecna.
To Ty przynajmniej masz dwoje można powiedzieć odchowanych ja mam 4latke i 15miesiecznego ja nie wiem jak to będzie zarosne z 3 malutkich dzieci, mama mówi do mnie czy ja nie wiedziałam co robię, kurde z medycznego punktu widzenia to było niemożliwe, niestety mama wie swoje i zamiast mnie wspierać jeszcze dobija,
 
reklama
To moja trzecia ciąża i jedyne czego się boję to gadania ludzi, bo gdzie trzecie dziecko. Teraz w dobie 500+okropne rzeczy się słyszy na temat rodzin wielodzietnych... Przykre to...
 
A ja całe dnie jem. Właśnie kupiłam ta wielka czekoladę milki i wstyd się przyznać- jestem na polowie🤦‍♀️ jak się nie opanuje to wybuchne😥
A tak swoją drogą- na kocyku? Na plaży? Nie powodzi się za bardzo? 😉
Najlepsze jest chowanie się przed dziećmi bo przecież nie mozna tak dużo słodkiego jeść 😂😂 i weź tu dawaj przykład 😂
 
To moja trzecia ciąża i jedyne czego się boję to gadania ludzi, bo gdzie trzecie dziecko. Teraz w dobie 500+okropne rzeczy się słyszy na temat rodzin wielodzietnych... Przykre to...
To fakt, kiedys normalne bylo posiadanie 3,4 dzieci i nikt tego nie komentowal. W dzisiejszych czasach komentarze na ten temat niestety sa na porządku dziennym
 
Moi to się chyba dowiedzą jak urodze. Już po ostatniej ciąży mama kazała ,,coś'' z sobą zrobić żeby dzieci nie bylo. Ono bardzo anty- dzieciolubni. Dobrze że jest kwarantanna to mam pretekst żeby im się nie pokazywać.
No cóż ja też nie planowałam 5 dzieci ale jak Bóg da to będą. Tylko dziwne skąd się wzięła u mnie ta ciaza- do tej pory się zastanawiam 🤔🤔🤔
Bóg chciał to jest ciąża 😊😊
Moim zdaniem to jest indywidualne kto ile ma dzieci. Ja podziwiam duże rodziny i zazdroszczę tej organizacji i wesołego domu pełnego miłości 💗💗 dzieci to cud 💗
Przykro mi ze Twoja mama ma takie podejście. Teraz sa takie głupie czasy ze dwoje dzieci max troje więcej to wstyd. Przykre jest takie postrzeganie...
Ja Ciebie podziwiam i jestes cudowna ze to wszystko ogarniasz 😘
 
Ooooj będą mieli o czym gadać- A u mnie.... 5 dzieci
Pal ich licho
A rodzicom chyba naprawdę po porodzie powiem. Przykre takie gadanie- właśnie że nie odpowiedzialna ze życie zmarnowane itp.
 
reklama
To moja trzecia ciąża i jedyne czego się boję to gadania ludzi, bo gdzie trzecie dziecko. Teraz w dobie 500+okropne rzeczy się słyszy na temat rodzin wielodzietnych... Przykre to...
A u mnie coraz częściej spotyka się 3 dzieci i nie jest to już nic dziwnego jak jeszcze parę lat temu. A o 500+ to zawsze gadają, nie ważne które dziecko, ale to głównie jakieś stare głupie baby.
 
Do góry