reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A u mnie coraz częściej spotyka się 3 dzieci i nie jest to już nic dziwnego jak jeszcze parę lat temu. A o 500+ to zawsze gadają, nie ważne które dziecko, ale to głównie jakieś stare głupie baby.

Moim zdaniem to nie stare baby, tylko Ci co nie mają dzieci, albo mają jedno.
 
reklama
Ooooj będą mieli o czym gadać- A u mnie.... 5 dzieci
Pal ich licho
A rodzicom chyba naprawdę po porodzie powiem. Przykre takie gadanie- właśnie że nie odpowiedzialna ze życie zmarnowane itp.

Ja podziwiam Cię przy takiej gromadce jest mnóstwo pracy.
Ja nie uważam, żeby mi dzieci życie zmarnowały. Proponuję odciąć się od tego typu ludzi i gadania.
Jesteś jedynaczką?
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i super dzidziolow !!!
A reszta niech się nie przejmuje gadaniem innych . Co im do tego? O mnie też gadali, że zmarnowałam życie bo miałam 18lat. A ja uważam, że nic lepszego mnie nie mogło spotkać . Ja podziwiam rodziny większe bo nie wiem jak ja bym sobie dała radę, ale wiem, że na pewno jest wesoło 😀 Mój ma 16 lat jest sam i widzę ile stracił, że nie ma rodzeństwa. Jest dość samotny.
 
Ludzie zawsze będą gadać..nie masz dzieci źle...masz jedno, a czemu nie dwoje....
Masz 4 czy 5 też niedobrze...
Masakra... Jakby się kazdy swoim życiem nie mógł zająć tylko obserwowal innych..no ale niestety niektórzy żyją życiem innych bo widocznie w swoim mają nudno..
Dlatego nie ma co się się przejmować co kto gada...niech się wypchaja😄
 
To moja trzecia ciąża i jedyne czego się boję to gadania ludzi, bo gdzie trzecie dziecko. Teraz w dobie 500+okropne rzeczy się słyszy na temat rodzin wielodzietnych... Przykre to...
To fakt, kiedys normalne bylo posiadanie 3,4 dzieci i nikt tego nie komentowal. W dzisiejszych czasach komentarze na ten temat niestety sa na porządku dziennym
Mój brat ma 3 chłopaków, ostatnio (przed korona -żeby nie było 🙈) opowiadał jak z nimi się wybrał do Biedry i poza zwykłymi zakupami chciał sobie kupić piwo (on rzadko i mało pije). Ludzie na niego tak patrzyli przy kasie, że sobie dzieci narobił żeby alkohol za 500+ kupować... Paranoja 😂😂 zawsze niedobrze, niedobrze ze nie dają gdy "na zachodzie" dają, a jak w końcu dają to niedobrze ze dają
 
reklama
U mnie to samo tylko z 3 :( mama jak się dowiedziała to mnie ochrzanila że ja stara co ja robię itd, a ja naprawdę liczyłam że nie zajde, mam dość długie cykle i było to raczej niemożliwe, wstyd normalnie :(
Ej weźcie laski!!
Zeby Wasi rodzice, najbliżsi Wam dokopywali o ciazy?!
Kurcze nie przeżyją przez Was życia.

Moja mama póki jeszcze nie byłam w ciąży próbowała mi ładować do głowy, że jedynak jest super, a sama tymczasem ma 2 dzieci, a sama miała 5 rodzeństwa. Ale nie powiedziala ani słowa dezaprobaty, kiedy powiedzieliśmy o ciazy. Ich rola jest nas wspierać. A nie kopać...
 
Do góry