reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ooooj będą mieli o czym gadać- A u mnie.... 5 dzieci
Pal ich licho
A rodzicom chyba naprawdę po porodzie powiem. Przykre takie gadanie- właśnie że nie odpowiedzialna ze życie zmarnowane itp.
Cudowne życie 😊 masz dużą rodzinę, to jest piękne 💗
Powiedz jak ogarniasz 4 dzieci? W jakim wieku sa? Opowiedz coś , proszę 😉
 
reklama
No ja tez mam nadzieje , ze nie wpadnie im taki pomysł do głowy by od razu do szpitala przyjeżdżać w odwiedziny i tz sie zapowiedział, ze bedzie wiózł mnie do Bartoszyc , wiec oni raczej nie przyjadą tam bo mieszkają za Mragowem , wiec to inna strona a poza tym teraz długo w szpitalu nie trzymają wiec pewnie by nie zdążyli haha [emoji28]
I bardzo dobrze[emoji23]
Jeszcze zdaza naodwiedzac i napatrzeć się serio...

Ja rodziłam koniec maja, w pokoju ukrop, bylam po ciężkim porodzie, babrala mi się rana, leżałam z tylkiem na wierzchu, miałam problemy z laktacja, więc laktator co 3h. Po 1.5 doby po urodzeniu wpadli rodzice z obu stron. Teściowie z czajnikiem bezprzewodowym, kawusia , ciasteczka. Przesuwali mi dziecko w tej mydelniczce co chwile w każdą możliwą stronę. W inne dni wpadali bez zapowiedzi zostając mnie przy ściąganiu mleka, przy naswietlaniu rany[emoji2356]
 
Hej dziewczyny , dostałam dzisiaj wyniki Pappy. Były robione jakaś metoda Kryptor, i te wyniki są inne niż te które Wy dostalyscie. Wiecie może jak to interpretować? Nie bardzo rozumiem, w internecie tez nie znalazłam.
Wizyta dopiero w środę, a ja troszku się denerwuje czy jest ok. Wiem ze niby nie powinno sie interpretować pappy bez usg ale moze cos umiecie odczytac z tych wyników?
Tydz 12+2
Wyglądają jakby pasowały w normach, ale nie mam pojęcia. I lepiej nie wnikaj, bo nie daj Boze znajdziesz jak to interpretować, zrobisz byka, będzie stres, a pójdziesz na wizycie i okaże się, że wszystko jest OK:)
 
Ja tez w pierwszej ciąży zaczynałam z waga 54 po trzech chlopcach było jesze względnie bo 58-60 A po niuni ni choroba nie chce nic spasc- A minęły już 3 lata. Z na zaczynałam z waga 61 i czułam się najlepiej w tej wadze A po porodzie 67 aż do dziś 😥
Lata i ciaze- A i jeszcze u mnie brak ruchu robią swoje...
Nie wierzę w brak ruchu u Ciebie przy czwórce dzieci 😊 ja przy jednym mam zadyszke 🤣
 
Wy tutaj tak O wadze ja przy wzroście 156 waze 72 kg. Pulpet , nie wspomnę że rok temu wazylam 86
[emoji23]
Zawsze sie waze na czczo i jest 72, teraz się właśnie zwazylam i też tyle.
Aż z ciekawości jutro rano na wagę wskocze [emoji16]
 
To Ty przynajmniej masz dwoje można powiedzieć odchowanych ja mam 4latke i 15miesiecznego ja nie wiem jak to będzie zarosne z 3 malutkich dzieci, mama mówi do mnie czy ja nie wiedziałam co robię, kurde z medycznego punktu widzenia to było niemożliwe, niestety mama wie swoje i zamiast mnie wspierać jeszcze dobija,
Piętro niżej mam taka rodzinkę:)
I dają radę:)
 
Moja ekipa 3 lata temu.
Teraz najstarszy syn 12lat, 10 lat, 6 lat i cora 3😃
 

Załączniki

  • f438a73e-4c42-42b7-8959-6b90b4019e84.jpg
    f438a73e-4c42-42b7-8959-6b90b4019e84.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Najlepsze jest chowanie się przed dziećmi bo przecież nie mozna tak dużo słodkiego jeść [emoji23][emoji23] i weź tu dawaj przykład [emoji23]
Robię to samo[emoji2356]
Chowam się przed młodym ze słodkim, a ten ma jakiś radar[emoji16]tylko mamaaaaa co jesz ze słodkiej szafeczki? Daaaaaaj[emoji2356]
 
Do góry