reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U mnie na szczęście się odbędzie. Ostatnio byłam 23.03
Ja mam mieć telewizytę i czekam już od 11. Nie wiadomo kiedy będę miała telefon, a zaraz moja Mała wstanie i będzie krzyczała, że głodna [emoji1751] miałam możliwość iść na normalną wizytę z usg ale nie widziałam sensu skoro byłam w poniedziałek na prenatalnych . Staram się teraz jak najmniej mieć do czynienia ze służbą zdrowia.
 
reklama
A czemu ma zaszkodzić ?🧐

Ja planuje jeszcze w wakacje do samolotu wsiąść, o ile ten cały syf na to pozwoli ☹
wiesz co sama nie wiem. koleżanka cały czas mi gada, że póki dzidziuś dobrze sie nie zagnieździ to nie można... bo jej koleżanka jechała pociagiem i to tyj przejaźdzce trafiła do szpitala z krawieniem.

mi sie wyjade, że w 13tygodniu to juz dzidzia dobrze zagnieźdzona.
 
A czemu ma zaszkodzić ?🧐

Ja planuje jeszcze w wakacje do samolotu wsiąść, o ile ten cały syf na to pozwoli ☹
Ja mam wczasy zamówione na ostatni tydzień lipca do Albanii.. zamawialiśmy w styczniu..a zaszłam w ciążę w lutym ehh..
I nie więc co robić.. bo chyba się boje lecieć w ciąży..ale część kasy wpłacona..
Jakby loty były wstrzymane to by pewno oddali, a jak będą latać to dupa..
 
Ja mam wczasy zamówione na ostatni tydzień lipca do Albanii.. zamawialiśmy w styczniu..a zaszłam w ciążę w lutym ehh..
I nie więc co robić.. bo chyba się boje lecieć w ciąży..ale część kasy wpłacona..
Jakby loty były wstrzymane to by pewno oddali, a jak będą latać to dupa..
a odsprzedać komuś sie nie da?
 
wiesz co sama nie wiem. koleżanka cały czas mi gada, że póki dzidziuś dobrze sie nie zagnieździ to nie można... bo jej koleżanka jechała pociagiem i to tyj przejaźdzce trafiła do szpitala z krawieniem.

mi sie wyjade, że w 13tygodniu to juz dzidzia dobrze zagnieźdzona.
Mi w ciąży z córką na prenatalnych wyszło, że mam krwiaka i wtedy miałam zakaz podróży. Ale tak normalnie to raczej można.
 
Ja mam wczasy zamówione na ostatni tydzień lipca do Albanii.. zamawialiśmy w styczniu..a zaszłam w ciążę w lutym ehh..
I nie więc co robić.. bo chyba się boje lecieć w ciąży..ale część kasy wpłacona..
Jakby loty były wstrzymane to by pewno oddali, a jak będą latać to dupa..
Jak się będziesz dobrze czuła i lekarz pozwoli to czemu nie? Drugi trymestr jest najbezpieczniejszy jesli chodzi o latanie i wakacje.
My tez planujemy, o ile sytuacja z koronawirusem sie uspokoi to lecimy na Madere na 10-14 dni koniec czerwca lub lipiec. Piękna wyspa, a co ważne wysoki poziom życia, głównie chodzi mi o opiekę medyczna w razie w.
 
reklama
Do góry