reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja mam wczasy zamówione na ostatni tydzień lipca do Albanii.. zamawialiśmy w styczniu..a zaszłam w ciążę w lutym ehh..
I nie więc co robić.. bo chyba się boje lecieć w ciąży..ale część kasy wpłacona..
Jakby loty były wstrzymane to by pewno oddali, a jak będą latać to dupa..
Albania [emoji2956]Też planowaliśmy jechać ale dobrze, że w tym roku żadnej wycieczki nie organizowaliśmy. Chociaż przykro mi będzie, że w tym roku nigdzie nie pojedziemy bo co roku w wakacje lub zima gdzieś wyjeżdżaliśmy [emoji17]
O której masz prenatalne 28.04? :)

A może polecicie jakąś fajną miejscówkę w Polsce? Chętnie nad nasze morze bym pojechała ale pewnie maz nie zechce bo ciężko trafić w ładna pogoda plus ceny [emoji849]

@ForgetMeeNot fajnie, że wróciłaś [emoji4] Robiłaś Sanco Plus? Po jakim czasie dostałaś wyniki?
 
Albania [emoji2956]Też planowaliśmy jechać ale dobrze, że w tym roku żadnej wycieczki nie organizowaliśmy. Chociaż przykro mi będzie, że w tym roku nigdzie nie pojedziemy bo co roku w wakacje lub zima gdzieś wyjeżdżaliśmy [emoji17]
O której masz prenatalne 28.04? :)

A może polecicie jakąś fajną miejscówkę w Polsce? Chętnie nad nasze morze bym pojechała ale pewnie maz nie zechce bo ciężko trafić w ładna pogoda plus ceny [emoji849]

@ForgetMeeNot fajnie, że wróciłaś [emoji4] Robiłaś Sanco Plus? Po jakim czasie dostałaś wyniki?
O 17 mam badania ☺️a Ty??

No ja nie sądziłam, że znajdę w ciążę tak szybko i że będzie ten wirus ehh..bo też co
Roku latamy ..rok temu był Cypr i podróż poślubna ☺️☺️
 
Dziewczyny a jak to teraz jest z płatnościami z ZUSu? Ja w połowie miesiące przesyłam pod skrzydła tej cudownej instytucji. Pracodawca wysłał do nich papiery 3.04 a jak loguje się na ePUE i wchodzę na zasiłki to nie mam żadnego info o chorobowym. W poprzeniej ciąży było info kiedy i ile wypłaca, a teraz pusto....
Mąż w marcu miał opiekę na mała od lekarza i do dziś taka sama sytuacja 🤷🏻‍♀️
Może to przez te koronawirusy nie nadążają z systemem po prostu 😊
 
Dzień dobry Dziewczyny ☺️ Poczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale jeszcze nie pisałam w wątku. Mam nadzieję, że jeszcze przyjmiecie mnie do grupy.
Aktualnie jestem w 11w6d mojej drugiej ciąży. Termin na 8.11. Mam już w domu prawie 6 letnia córeczkę. W przyszłym tygodniu czekają mnie prenatalne ( usg, pappa) i odchodzę pomału od zmysłów. Ciążę znoszę bardzo źle, dlatego nawet nie miałam siły udzielać się w wątku wcześniej. Od samego początku permanentne mdłości i wymioty i kompletny jadłowstręt - które w ostatnim czasie ( tfu tfu) zaczęły się na szczęście wyciszać. Ciążę zaczynałam z Euthyroxem ( TSH powyżej 3), który szybko został mi odstawiony, bo natychmiast wpadłam w nadczynność. Od początku ciąży cierpię na straszną bezsenność. Przez wiele tygodni nie spałam w ogóle w nocy, udawało mi się zasnąć raptem na kilka godzin dopiero rano. Teraz nadal ciezko, generalnie nie sypiam więcej niż 4/5 godz na dobę☹️ Po ostatnim badaniu krwi wyszła mi za wysoka glikemia na czczo i podejrzenie cukrzycy ciążowej, wiec zaczynam przygodę z glukometrem😪

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś i miłego dnia wszystkim przyszłym mamom ☺️
 
Ja mam wczasy zamówione na ostatni tydzień lipca do Albanii.. zamawialiśmy w styczniu..a zaszłam w ciążę w lutym ehh..
I nie więc co robić.. bo chyba się boje lecieć w ciąży..ale część kasy wpłacona..
Jakby loty były wstrzymane to by pewno oddali, a jak będą latać to dupa..

Ja leciałam w ciąży. Nic absolutnie mi nie było. Gorzej zniosłam trasę Lublin-Kraków autem. Sam lot super.
 
O 17 mam badania [emoji3526]a Ty??

No ja nie sądziłam, że znajdę w ciążę tak szybko i że będzie ten wirus ehh..bo też co
Roku latamy ..rok temu był Cypr i podróż poślubna [emoji3526][emoji3526]
Ja o 10. Będę trzymać kciuki bo wiem, że się też bardzo stresujesz :)

Cypr jest piękny. Też kiedyś kiedyś byłam i chciałabym pojechac jeszcze raz bo czuję niedosyt.
My w podróży poślubnej byliśmy na Sycylii, też polecam [emoji3526]
Teraz przez tego korona to strach gdziekolwiek jechać za granicę [emoji17]
 
Albania [emoji2956]Też planowaliśmy jechać ale dobrze, że w tym roku żadnej wycieczki nie organizowaliśmy. Chociaż przykro mi będzie, że w tym roku nigdzie nie pojedziemy bo co roku w wakacje lub zima gdzieś wyjeżdżaliśmy [emoji17]
O której masz prenatalne 28.04? :)

A może polecicie jakąś fajną miejscówkę w Polsce? Chętnie nad nasze morze bym pojechała ale pewnie maz nie zechce bo ciężko trafić w ładna pogoda plus ceny [emoji849]

@ForgetMeeNot fajnie, że wróciłaś [emoji4] Robiłaś Sanco Plus? Po jakim czasie dostałaś wyniki?

Krew miałam pobierana w Diagnostyce 8.04, a wynik od mojego gina dostałam wieczorem 20.04, czyli w 8 dniu roboczym 🙂
 
reklama
Ja o 10. Będę trzymać kciuki bo wiem, że się też bardzo stresujesz :)

Cypr jest piękny. Też kiedyś kiedyś byłam i chciałabym pojechac jeszcze raz bo czuję niedosyt.
My w podróży poślubnej byliśmy na Sycylii, też polecam [emoji3526]
Dziękuję to Ty szybciej..rano to szybko pójdzie..a ja tyle bede musiała czekać ehh..
trzymam kciuki 😘
 
Do góry