reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Z pierwszego usg jak wstawialam na grupę o metodzie ramzi to było 2:1 (dziewczynka:chlopak), teraz na tej grupie wstawiłam ponownie to mam chyba kilkanaście komentarzy, że na bank chlopak [emoji23]

Synek mówi dziś, że siostrzyczka w brzuszku, mimo że my do tej pory nic nie mówiliśmy o płci, ani nie sugerowalismy. Mowie mu, ze to na razie niespodzianka, kto mieszka w brzuszku. A on, że chce siostrzyczkę, a braciszka nie[emoji2356][emoji2356]
O kurcze to jak będzie jednak chlopiec to trudna rozmowa przed Wami 😊
 
reklama
Ja mam aplikacje ale nie ogarniam jej zupełnie[emoji52] Najgorsze, że w 1 poście nie można cytować wielokrotnie tylko trzeba wychodzić z wiadomości i kopiować jak już. Albo ja ułomna jestem i nie wiem jak to się robi.

No to witam w klubie u mnie to samo tez już nie ogarniam nie wiem może to ten ciążowy mózg ale stara wersja była lepsza
 
Ja też jestem jedynaczka...i to moja pierwsza ciąża..i myślę, że ostatnia..bo 37 lat mam i nie chce już zachodzić później w ciążę... A nie chciałabym dziecka rok po roku więc musiałabym odczekać kilka lat... Więc po 40 to już nie chce... I tak już mi się wydaje, że późno.. bo będę starą matką... Na wywiadówki będą mówili że babcia przyszła hihi..
Dobrze, że mój mąż 5 lat młodszy jest to jego będę wysylać 😄😄😄

Nie jesteś wcale za stara. Mieszkam we Włoszech i tu ogólnie wszyscy biorą ślub po 30-Stce bo do 30- taki do jeszcze studiują a oni zanim się nie obronią i domu nie zrobią to ślubu nie wezmą. Siedzą z rodzicami w domach. Mało par mieszka przed ślubem ze sobą. Dzieci robią średnio po 35 roku życia aż do 45, to Norma. Na nas wszyscy patrzyli dziwnie jak wzięliśmy ślub w wieku 28 lat i pierwsze dziecko 31 lat.
 
reklama
Do góry