reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Z pierwszego usg jak wstawialam na grupę o metodzie ramzi to było 2:1 (dziewczynka:chlopak), teraz na tej grupie wstawiłam ponownie to mam chyba kilkanaście komentarzy, że na bank chlopak [emoji23]

Synek mówi dziś, że siostrzyczka w brzuszku, mimo że my do tej pory nic nie mówiliśmy o płci, ani nie sugerowalismy. Mowie mu, ze to na razie niespodzianka, kto mieszka w brzuszku. A on, że chce siostrzyczkę, a braciszka nie[emoji2356][emoji2356]

Ja tez dziś miałam rozmowę z corka na ten temat(4 lata) i ona chce siostrzyczkę , w ogóle nie dopuszcza do siebie możliwości ze będzie chłopiec! Mąż chciałby chłopca, bo mówi ze nie wytrzyma z tyloma kobietami pod jednym dachem🤣 moja corka widziała na youtubie filmik jak jakaś dziewczynka odkrywała w balonie płeć rodzeństwa i się wkręciła ze ona tez chce taka imprezę zrobić i o a tam schowa baloniki różowe bo będzie dziewczynka. Mi jest obojętne, ważne żeby było zdrowe. Nie wiem jak się „ obsługuje chłopca” , bo jestem jedynaczka i przed urodzeniem córki nie miałam w ogóle styczności z małymi dziećmi!
 
Mi sie marzy trojka 💗💗💗
Moze i trzecie bym przygarnęła, ale wydaje mi się, że to duże wyzwanie i boję sie, że bym nie podolala...[emoji848]
To ja teraz mam ten problem, cały czas zastanawiam się jak sobie poradzę ale najważniejsze czy pokocham to trzecie, póki co jest nieplanowane i totalnie z szoku nie wyszłam a to już 9 tydzień chyba jestem zła matką
 
To ja teraz mam ten problem, cały czas zastanawiam się jak sobie poradzę ale najważniejsze czy pokocham to trzecie, póki co jest nieplanowane i totalnie z szoku nie wyszłam a to już 9 tydzień chyba jestem zła matką
Nie jesteś złą matką... ja sama nie wiem jak sobie z pierwszym poradzę...skąd będę wiedzieć czego dziecko chce... Kiedy ma jeść...itp itd..

Mnie nawet przeraża wizja spakowania się do porodu jak patrzę na grupie na FB jakie dziewczyny walizki pakują😲😲
Ja nic nie wiem ehh
 
Ja jestem jedynaczka. Najbardziej boje się ze jak moi rodzice kiedyś odejdą to będę sama. Bez takiej tylko swojej rodziny. To jest przykre. I pamiętam jako dziecko zawsze zazdroscilam koleżankom co miały rodzeństwo.
Teraz widzę swoje 5 letnie dziecko i wiem ze on tez jest samotny. I kocham dzieci i marze mieć dużą rodzinę 💗
Z tego samego powodu zdecydowałam się na drugie dziecko, mąż nie chciał a ja nalegalam bo jestem sama itd. A teraz niespodzianka będzie 3,hardcore
 
Nie jesteś złą matką... ja sama nie wiem jak sobie z pierwszym poradzę...skąd będę wiedzieć czego dziecko chce... Kiedy ma jeść...itp itd..

Mnie nawet przeraża wizja spakowania się do porodu jak patrzę na grupie na FB jakie dziewczyny walizki pakują😲😲
Ja nic nie wiem ehh
Ja jak jechałam do pierwszego porodu to miałam ogromną torbę aż mnie pielęgniarka ochrzanila że po co taka duża co ja tam mam itd ale przynajmniej miałam wszystko co potrzeba, :)
 
Ja jak jechałam do pierwszego porodu to miałam ogromną torbę aż mnie pielęgniarka ochrzanila że po co taka duża co ja tam mam itd ale przynajmniej miałam wszystko co potrzeba, :)
Poradzisz, dziecko samo naprowadzi czego mu trzeba, lipa jak kolki będą bo tu już nic nie poradzisz tylko przeczekać możesz, wiem co mówię moja 2 miała kolki równo 4 miechy, wszystko mija :)
 
@ewelka8312 na początku to albo będzie spało albo jadło. Więc dużo wyboru nie ma. Niby jest jeszcze kupka po drodze, ale moj robił przy jedzeniu to nie trzeba sie było zastanawiać😅 Najczęściej na stronie szpitala jest lista potrzebnych rzeczy dla Ciebie i dziecka, bo co szpital to obyczaje, więc najlepiej tym sie sugerować. Ale mamy na to dużo czasu.

Dziewczyny, co do alergii - najbardziej z barwników uczula niebieski.

Ledwo żyję, a do spania tak daleko.
 
reklama
Do góry